Loading…

Serwis i Naprawa Silników w Warszawie

Mechanika do Silnika - Serwis i Naprawa Silników w Warszawie
Kontakt

Adamowi udało się wyleczyć dolegliwości Alfy Romeo! #Naprawy_nie_do_Naprawy

Więcej: https://www.youtube.com/hashtag/naprawy_nie_do_naprawy
Oglądaj w TVN Turbo oraz Player.pl: https://player.pl/playerplus/programy-online/naprawy-nie-do-naprawy-odcinki,37341/odcinek-7,S01E07,235646
Subskrybuj kanał TVN Turbo: https://www.youtube.com/c/TVNTurbo?sub_confirmation=1
Normalną sprawą jest, że samochody się psują. Niektóre awarie można usunąć bez większego problemu, czasem jednak usterka staje się poważnym wyzwaniem. Zamiast cieszyć właściciela, auto staje się utrapieniem. Właśnie na takie przypadki czeka Adam Klimek w nowej produkcji pod tytułem „Naprawy nie do naprawy”!

#tvnturbo #motoryzacja #naprawyniedonaprawy

Pobrane z Youtube Serwis i Naprawa Silników w Warszawie – Mechanika do Silnika – Serwis i Naprawa Silników w Warszawie. Naprawa silników, remonty kapitalne Warszawa. Warszawa zajmują się kompleksowym serwisem silników samochodowych. W ofercie diagnostyka naprawa i remont silnika. Umów się na serwis.

Naprawa Silnika Warszawa

Naprawy silników na terenie Warszawy dokonujemy niemal każdego dnia i mamy bazę zaufanych klientów, którzy potwierdzą, że jesteśmy godnym zaufania mechanikami samochodowymi.

Nasi Mechanicy zajmują się kompleksowym serwisem silników samochodowych. W ofercie diagnostyka naprawa i remont silnika. Umów się na serwis.

30 thoughts on “Adamowi udało się wyleczyć dolegliwości Alfy Romeo! #Naprawy_nie_do_Naprawy

  1. Świetna oszczędność. 150zł na elektronice, która pracuje w temperaturach od -20 do około 100*C kupiona używana z auta którego przebiegu nie jesteśmy w stanie określić.
    Chciwy płaci podwójnie.

  2. Panie, weź Pan to oddaj na złom to auto. Włoskie auta to skarbonki bez dna, tam zawsze musi coś być zepsute. Kup se Pan Passata B5 1.9TDi. Sprawdzone, niezawodne auto, że świetnym silnikiem, a do tego ponadczasowo eleganckie. Tylko opał lać i jeździć. A nie jak te włoskie co to więcej czasu we warsztatach stoją Panie, niż jeżdżą.

  3. Używane przekaźniki zapłonu na allegro to koszt 50zl, montaż to max 25min, za pierwszym razem dłużej.. Najczęstszym problemem są kiepskie świece żarowe i od nich trzeba zacząć diagnostykę, zwłaszcza kiedy przewody od świec mocno się nagrzewają w czasie zapłonu – to znaczy że przekaźnik i przewody działają a świeca to smietnik.
    U siebie miałem Denso bo mi polecił mech w serwisie boscha (wcześniej Bosch). Świece po 3mies! padły ale nikt tego nie brał pod uwagę no bo przecież nowe…

  4. Nie byliście w stanie wygenerować błędu na starym sterowniku, więc go wymieniliście na nowy. A skoro dalej nie ma błędu, to stwierdziliście, że widać już wszystko działa.
    Ten film to żart?

Dodaj komentarz

Zadzwoń do mnie!