Loading…

Serwis i Naprawa Silników w Warszawie

Mechanika do Silnika - Serwis i Naprawa Silników w Warszawie
Kontakt

ALPINA B5 | NAPRAWA | KOSZT REMONTU SILNIKA | BMW N62 | Adam Kunc

Zainteresowany/a jesteś moimi usługami w zakresie mechaniki, motorsportu bądź ekspertyzą przed zakupową auta?

Zapraszam do kontaktu.

www.acs-serwis.pl
biuro@acs-serwis.pl
+48 603975574

Pobrane z Youtube Serwis i Naprawa Silników w Warszawie – Mechanika do Silnika – Serwis i Naprawa Silników w Warszawie. Naprawa silników, remonty kapitalne Warszawa. Warszawa zajmują się kompleksowym serwisem silników samochodowych. W ofercie diagnostyka naprawa i remont silnika. Umów się na serwis.

Naprawa Silnika Warszawa

Naprawy silników na terenie Warszawy dokonujemy niemal każdego dnia i mamy bazę zaufanych klientów, którzy potwierdzą, że jesteśmy godnym zaufania mechanikami samochodowymi.

Nasi Mechanicy zajmują się kompleksowym serwisem silników samochodowych. W ofercie diagnostyka naprawa i remont silnika. Umów się na serwis.

22 thoughts on “ALPINA B5 | NAPRAWA | KOSZT REMONTU SILNIKA | BMW N62 | Adam Kunc

  1. 20:27 mała uwaga , nie ustawia się faz rozrzadu na napinaczu olejowym (brak kontroli siły napięcia), tylko na napinaczu wstępnym z odpowiednią siłą naprężenia , no chyba że było to zrobione wcześniej 🙂 , jest to dość istotne . Pozdrawiam Ekipę

  2. ja osobiście mam tylko jedno zastrzeżenie co do składania silników ogarnijcie sobie jedno miejsce do składania silników. składanie przy robionych autach i otwartych bramach mija sie z celem utrzymania czystości przy składaniu nie ujmując umiejętności mechanicznych nikomu osobiście nie chciał bym by w takich warunkach składano mi silnik do jakiegokolwiek samochodu nie mówiąc o wyższych klasach. pozdrawiam

  3. Idąc szkołą Coobcia takie 0w30 nie powinno się nadawać do mocniejszych silników oraz dynamicznej jazdy, 5w40 powinien znosić większe temperatury ( coobcio często mówi tez o olejach 5w50) a tu takie coś, czy napewno było to spowodowane przez olej? Pozdrawiam!

Dodaj komentarz

Zadzwoń do mnie!