Loading…

Serwis i Naprawa Silników w Warszawie

Mechanika do Silnika - Serwis i Naprawa Silników w Warszawie
Kontakt

DODGE CHARGER DAYTONA 5.7 HEMI ROZBIÓRKA SILNIKA I OCENA OGÓLNA STANU.

Siemanko
Wyciągam silnik z dodża oraz rzucam okiem na stan wewnątrz.
Strategia naprawy została nieco inna niż na filmiku, jednak nie będzie rozwiertu ale o tym dowiecie się w następnym materiale.
Za pomoc w ogarnieciu części dziękuję i pozdrawiam Wojtka z Lublina hehe
Pozdro!

Sklep Profesora z gadżetami i pamiątkami:
https://profesorchris.pl/

Wsparcie działalności Profesora:
https://patronite.pl/Profesorchris
https://zrzutka.pl/ba9dyn
ALBO
09 2490 0005 0000 4000 3938 8281
Paypal:
https://paypal.me/ProfesorChris?locale.x=pl_PL

Program do obsługi warsztatu którego ja używam i polecam:
https://warsztat24.com/ KOD RABATOWY: „profesorkris” Pisane razem 🙂

Instagram:
https://www.instagram.com/profesor_chris/

Meble warsztatowe których używam
https://fastservice24.pl

Pobrane z Youtube Serwis i Naprawa Silników w Warszawie – Mechanika do Silnika – Serwis i Naprawa Silników w Warszawie. Naprawa silników, remonty kapitalne Warszawa. Warszawa zajmują się kompleksowym serwisem silników samochodowych. W ofercie diagnostyka naprawa i remont silnika. Umów się na serwis.

Naprawa Silnika Warszawa

Naprawy silników na terenie Warszawy dokonujemy niemal każdego dnia i mamy bazę zaufanych klientów, którzy potwierdzą, że jesteśmy godnym zaufania mechanikami samochodowymi.

Nasi Mechanicy zajmują się kompleksowym serwisem silników samochodowych. W ofercie diagnostyka naprawa i remont silnika. Umów się na serwis.

20 thoughts on “DODGE CHARGER DAYTONA 5.7 HEMI ROZBIÓRKA SILNIKA I OCENA OGÓLNA STANU.

  1. Zapytam z ciekawości jaki był koszt zrobienia silnika? Możliwe, że bee miał podobny temat…Nie wiem jeszcze co czeka w środku, ale silnik żłopie olej litrami…Wypluwa przez pokrywę zaworów. Fabryczna chłodnica strzeliła na kolanku plastikowym i została wymieniona na Chińską…Po 2 miesiącach zaczęła cieknąć pompa wody. Została wymieniona. Po chwili zaczęła cieknąć Chińska chłodnica…I znowu zaczyna cieknąć z pompy wody…TO nie może być przypadek…Że zaczynają padać części wymienione…Cieknie chłodniczy…znika olej…

  2. Panie Profesorze czy te nożycowe podnośniki wraz z pulpitem sterowniczym nie zabierają zbyt dużej przestrzeni, w porównaniu do zwykłych słupowych podnośników? Wiem, że o podnośnikach już było ale co spowodowało o wyborze tych a nie innych? Finanse czy jakieś inne przesłanki?

  3. Ale czekaj, to HEMI się popsuło? Przecież to takie niezniszczalne, niewysilone muricańskie silniki, A MURICAŃSKA MOTORYZANCJA TO NADMOTORYZANCJA. TO NIE MA PRAWA SIEM POPSÓĆ!!!111ONE

  4. Hej Chrisie. W aucie w rodzinie (Chrysler 300c) mieliśmy identyczny smutny przypadek. Skończyło się na wymianie silnika i kosztach ok. parę tysięcy zł. (zniszczony silnik jeszcze udało się sprzedać jakiemuś fanowi rzeźbiarzowi do remontu). Jak chcesz to ci podeślę zdjęcia. Oczywiście FCA Poland i USA nie widzieli problemu, bo auto było już po gwarancji, ale ogólne było im z tego powodu bardzo przykro… 😂 A dobrze o tym wiedzieli że te silniki mają wadę fabryczną w pewnych rocznikach. W naszym przypadku były jeszcze sygnały ostrzegawcze w postaci lekkiego dymienia na niebiesko po zapaleniu, ale i tak chyba cylinder był już uszkodzony. Przykro mi z powodu twojego problemu, niestety auta amerykańskie wcale nie są takie niezawodne jak to niby się ludziom w Polsce wydaje (wystarczy poczytać amerykańskie fora). Czołem!

Dodaj komentarz

Zadzwoń do mnie!