Loading…

Serwis i Naprawa Silników w Warszawie

Mechanika do Silnika - Serwis i Naprawa Silników w Warszawie
Kontakt

Remonty silników samochodowych Słupsk Pablo Car Service Paweł Okunowicz

Nazywam się Paweł Okunowicz. W Słupsku na terenie województwa pomorskiego znajduje się mój warsztat samochodowy Pablo Car Service. Od lat zajmuję się naprawą i remontem silników samochodowych. Dokonuję także innych, całościowych oraz bieżących napraw samochodowych. Specjalizuję się w usuwaniu usterek mechanicznych i elektromechanicznych w autach osobowych i dostawczych.

W ramach świadczonych przeze mnie usług wykonam dla Państwa naprawy manualnych skrzyń biegów, a także podejmę się wymiany rozrządu, paska rozrządu, amortyzatorów oraz sprzęgła. W Pablo Car Service mogą Państwo liczyć na błyskawiczną wymianę układu hamulcowego, układu wydechowego oraz układu paliwowego. Wymienię też wszystkie filtry w samochodzie. Do mojego warsztatu mogą przyjechać zarówno osoby prywatne, jak i przedstawiciele firm.

Zapraszam na moją stronę internetową po więcej informacji: https://pablo-car-service.business.site/

Pobrane z Youtube Deutz, Perkins, JCB, CAT, Cummins, John Deere, Naprawa, serwis i regeneracja serwomotorów. Wymieniamy łożyska, wyważamy wirniki. Sprawdź! Kompleksowa naprawa i serwis serwomotorów. Szybko i skutecznie w Warszawie. Wykonujemy kompleksowe remonty silników diesla oraz benzynowych do samochodów wszystkich marek. Wykonując regenerację silnika wymieniamy w Warszawie.

Zadzwoń do mnie!