Loading…

Serwis i Naprawa Silników w Warszawie

Mechanika do Silnika - Serwis i Naprawa Silników w Warszawie
Kontakt

Ciekawostki 477. Maluszek z silnikiem Abartha

Wymiana silnika w moim kaszlaczku, czyli kolejny film z cyklu „Jak nie naprawiać…”
Silnik: https://mrfiat.com/italian/fiat/fiat-500/engine/fiat-500-700-cc-50-hp-abarth-sport-engine-complete.html
Stronki Fiat 126 Sport na FB: https://www.facebook.com/waldemar.morawiec.58
https://www.facebook.com/Fiat126Sport/

#maluch #fiat126p #kaszlak

Pobrane z Youtube Serwis i Naprawa Silników w Warszawie – Mechanika do Silnika – Serwis i Naprawa Silników w Warszawie. Naprawa silników, remonty kapitalne Warszawa. Warszawa zajmują się kompleksowym serwisem silników samochodowych. W ofercie diagnostyka naprawa i remont silnika. Umów się na serwis.

Naprawa Silnika Warszawa

Naprawy silników na terenie Warszawy dokonujemy niemal każdego dnia i mamy bazę zaufanych klientów, którzy potwierdzą, że jesteśmy godnym zaufania mechanikami samochodowymi.

Nasi Mechanicy zajmują się kompleksowym serwisem silników samochodowych. W ofercie diagnostyka naprawa i remont silnika. Umów się na serwis.

32 thoughts on “Ciekawostki 477. Maluszek z silnikiem Abartha

  1. czekam na kolejny film aż pokażesz jak to idzie z kamerą na licznik. a teraz cammaro zamiełem na mazde speed 3 i kombinuje bo coś jest nie tak jak powinno. przedtem ax 1.1 gaźnik zrobiłem że 155 max. fajne podoba mi sie. ale daj link jak biegi zmieniasz w kenworth chyba albo inny manual bez symchronizatora.

  2. witam. to ten sam maluch co w starych filmach maluch w usa? nie spodziewałem się iż wymieni pan silnik z orginalnego pierdka na inny. to był urok malucha. jak podskakiwał na zbyt wolnych obrotach na postoju 🙂

  3. Miałem maluszka w w latach 1998-2000 dzielnie mi służył zepsuło się chyba wszystko co mogło łącznie z blachą. Ale dzięki temu nauczyłem się naprawiać samodzielnie auta. Pozdrawiam.

Dodaj komentarz

Zadzwoń do mnie!