Loading…

Serwis i Naprawa Silników w Warszawie

Mechanika do Silnika - Serwis i Naprawa Silników w Warszawie
Kontakt

178 DJK53 Check engine, akumulatory na przewodach głośnikowych, panele fotowoltaiczne w aucieZachęcam do subskrypcji i komentowania. Koniecznie pamiętajcie o dzwoneczku. Nie pominiecie wtedy żadnego filmu:)

Macie ochotę wesprzeć moją pracę?
Zapraszam na Patronite: https://patronite.pl/Anatomia_Mechaniki

Dziś o tym co może powodować check engine. Jak nie łączyć akumulatorów. Jak wyglądają panele PV na kamperze. Łatka w skrzyni biegów i dodatkowo uzupełniamy film o łożyskach w kołach.

#panelfotowoltaiczny #kamper #elektryka

Pobrane z Youtube Wszyscy główni producenci, tacy jak Carried, Crawford, Excavators, CAT, Mercedes, John Deere, przebudowane, odnowione i zregenerowane serwomotory. Łożyska są serwisowane, a wirniki wyważone. Sprawdzać! Tutaj można uzyskać pełny serwis i naprawy serwomotorów. Szybko i łatwo poruszasz się po Warszawie. Bez względu na markę czy model Twojego pojazdu, możemy wykonać kompleksową naprawę jego silnika benzynowego lub diesla. Silnik wymienimy po zakończeniu procesu regeneracji w Warszawie.

Remonty silników VW, Audi, Seat, Škoda, Toyota, Porsche, Mrecedes.

Kilka przykładów takich marek to Deutz, Kubota, Komatsu, CAT, Caterpillar, John Deere, konserwacja, serwis i regeneracja silników serwo. Naprawiamy zepsute łożyska i niewyważone wirniki. Sprawdzać! Wszystkie aspekty konserwacji i naprawy serwomotorów. W Warszawie działają szybko i skutecznie. Jesteśmy warsztatem samochodowym z pełnym zakresem usług, który może naprawić silniki Diesla i benzyny dla każdej marki i modelu pojazdu. Warszawa to miejsce, w którym wymieniamy silnik za każdym razem, gdy go regenerujemy.

Wykonujemy kompleksowe remonty silników diesla oraz benzynowych do samochodów wszystkich marek. Wykonując regenerację silnika wymieniamy zużywające się elementy w sprzęcie. Nasza firma posiadająca wieloletnie doświadczenie związane z naprawą aut osobowych i dostawczych. Szeroki wachlarz oferowanych usług z zakresu elektryki.

Deutz, Perkins, JCB, CAT, Cummins, John Deere, Naprawa, serwis i regeneracja serwomotorów. Wymieniamy łożyska, wyważamy wirniki. Sprawdź! Kompleksowa naprawa i serwis serwomotorów. Szybko i skutecznie w Warszawie. Wykonujemy kompleksowe remonty silników diesla oraz benzynowych do samochodów wszystkich marek. Wykonując regenerację silnika wymieniamy w Warszawie.

24 thoughts on “178 DJK53 Check engine, akumulatory na przewodach głośnikowych, panele fotowoltaiczne w aucie

  1. Skąd pomysł aby przy przetwornicy nie dawać zabezpieczenia? Niech nawet ona będzie na 20cm kablu, zaraz przy akumulatorze. Zawsze coś się może stać i warto to zabezpieczyć. Szczególnie jak ktoś dobierze jakąś przetwornicę noname i nie wiadomo czy ona spełnia jakieś normy bezpieczeństwa. To takie moje zdanie 😉

  2. Z tymi akumulatorami to może warto by założyć przekaźnik taki specjalny który włącza się podczas ładowania, bo wydaje mi się że i tak będą się rozładowywany te akumulatory jeden przez drugiego.

  3. Ludzie zapominają, że moc odbiornika to iloczyn napięcia i prądu. W domu, przy odbiorniku 500 W prąd płynący w obwodzie to 2,7 A, i cienki przewód wystarczy. W samochodzie przy 500 W prąd rośnie do ponad 40 A i identyczny przewód, jak w domu, zwyczajnie się spali.

  4. Ja w kupionym aucie mialem chinski bezpiecznik ze stopionym plastikiem a blaszka i nitka w środku błyszczące jak błystka na szczupaka. Chinczyki mają chyba ten sam przekrój 5 10 15A. Pojechalem na złom i wyciągnąłem garść vagowych postebrzanych bezpieczników.

Dodaj komentarz

Zadzwoń do mnie!