Loading…

Serwis i Naprawa Silników w Warszawie

Mechanika do Silnika - Serwis i Naprawa Silników w Warszawie
Kontakt

(Przez napinacz doszło do tragedii) Renault Captur 0.9 TCe 90KM 66kW 2014rhttps://www.instagram.com/_auto_chall
Przybliżony koszt naprawy części plus robocizna 2200 euro….

Pobrane z Youtube Deutz, Perkins, JCB, CAT, Cummins, John Deere, Naprawa, serwis i regeneracja serwomotorów. Wymieniamy łożyska, wyważamy wirniki. Sprawdź! Kompleksowa naprawa i serwis serwomotorów. Szybko i skutecznie w Warszawie. Wykonujemy kompleksowe remonty silników diesla oraz benzynowych do samochodów wszystkich marek. Wykonując regenerację silnika wymieniamy w Warszawie.

26 thoughts on “(Przez napinacz doszło do tragedii) Renault Captur 0.9 TCe 90KM 66kW 2014r

  1. Jeśli alternator jest z tego auta czyli zgadza się ID regulatora , a mimo to alternator jest w trybie awaryjnym czyli ładuje 13,9 V to w 99 procentach alternator jest sprawny. Nie ma komunikacji z regulatorem Jest tak jakby wyjąć wtyczkę. W zasadzie nie zdarza się, aby alternator był w trybie awaryjnym czyli de facto ładował, a uszkodzony był alternator. W Renaultach i Daciach z ładowaniem jest cała historia. Zewnętrzne uszkodzenia powodują wywalanie błędu ładowania. Alternator nie ładuje, bo mu komputer zabrania. Oczywiście nie ma, żadnego dopisywania alternatora. Ale powodzenia!

  2. Sprubój kostki przy alternatorze zamienić z czujnikiem ciśnienia lub kompresorem klimatyzacji miałem takie coś w renault może nie takim ale warto sprawdzić . Miałem tak w traficu tam wszystkie kostki takiesame

Dodaj komentarz

Zadzwoń do mnie!