Loading…

Serwis i Naprawa Silników w Warszawie

Mechanika do Silnika - Serwis i Naprawa Silników w Warszawie
Kontakt

JOHN DEERE 7720 Z Dziurą W Bloku, Powrót W Wielkim Stylu. Serwis KUHN W JELONKACH Na Medal?Witajcie na moim kanale!
W dzisiejszym odcinku wielki powrót JD traktor jest już na miejscu i po wizycie w serwisie prezentuję się świetnie. W materiale opowiem co było robione i jaki był koszt naprawy, podana cena jest ceną Brutto. W nagraniu mówiąc o amortyzatorach miałem na myśli tłumiki drgań.
Małe pytanko do fachowców z serwisu bo wiem, że będzie dużo komentarzy, w jakim stanie były oryginalne wtryski i czy faktycznie lały?

Pytanie do użytkowników kamery go pro 8 na co zwrócić uwagę aby jakość nagrywania była na jak najwyższym poziomie.

Pozdrawiam wszystkich widzów mojego kanału wiem że muszę się jeszcze dużo nauczyć jeśli chodzi o dobry materiał filmowy, ale podejmuje to wyzwanie .

Data Nagrania 14.12.2022

Pobrane z Youtube Deutz, Perkins, JCB, CAT, Cummins, John Deere, Naprawa, serwis i regeneracja serwomotorów. Wymieniamy łożyska, wyważamy wirniki. Sprawdź! Kompleksowa naprawa i serwis serwomotorów. Szybko i skutecznie w Warszawie. Wykonujemy kompleksowe remonty silników diesla oraz benzynowych do samochodów wszystkich marek. Wykonując regenerację silnika wymieniamy w Warszawie.

21 thoughts on “JOHN DEERE 7720 Z Dziurą W Bloku, Powrót W Wielkim Stylu. Serwis KUHN W JELONKACH Na Medal?

  1. Magiczna niezniszczalna sersia JD, silnik pali od strzała, pracował bedzie jeszcze wiele godzin, maska napewno polerka, lecz trzeba do cenić, tyle lat, a mimo to lakier wygląda jak nowy, takich maszyn teraz nie robią, komfort pracy napewno nie jest taki jak w nowych seriach, lecz niezawodność nie ma sobie równych, a wydech : bez DPF, nie da sie tego podrobić, powodzenia i wielu bez awaryjnych godzin 😀

  2. z perspektywy plebsa pracującego na etacie zarabiającego 2,5-3 tysia i utrzymującego cały ten plebs administracyjno- lęgowy ta kwota 70 tysia to kosmos, dla rolasa posiadającego 100ha ziemi rolnej to lekkie pierdniecie o poranku dla mnie to i tak są to niskie ceny taki remont powinien kosztować 3/4 nowego ciągnika po to aby nie opłacało się z gowna bata kręcic pozdro kumaci

  3. Warto było go robić, jedna z lepszych serii JD, a na pewno ostatnia dobrze brzmiąca. Przepracowałem 7720 ponad 500h w 2 miesiące w 2005 i bardzo miło go wspominam – bardzo wygodny i przemyślany, co prawda tamten był z TLS ale tak naprawde za wygode w nim odpowiada masa, rozstaw osi i bardzo dobre siedzenie w wersji premium.
    Od tamtej pory pracowałem wieloma nowymi ciągnikami (w tym roku 6255R) i mimo że technologicznie i komfortowo to inna liga to ciągle pamiętam jak w 7820 uchylałem okno żeby posłuchać silnika pod obciążeniem przy zmianie biegów:)))
    Teraz już wszystkie nowe "wyją" na 1 kopyto…

  4. Po obejrzeniu wielu filmów stwierdzam że szału nie ma jeśli chodzi o zachodnie traktory, mam ursusa 1734 8000 motogodzin powoli kapitalny czeka, ale widzę że ta 10 000 motogodzin to jest wyrocznią dla wszystkich marek😁😁😁

  5. 7:30 Sami chcecie przyspawać haki? To nie jest spawanie płotu, tu trzeba mieć dupę krytą w razie czego, pół biedy jak trzaśnie na polu, gorzej jak na drodze i ktoś dozna uszczerbku na zdrowiu, wtedy prorok, rzeczoznawca i jak nie pójdziesz pierdzieć w pasiak to bulisz ciężkie monety. Lepiej zapłacić komuś kto spawa z dozorem, dostać papier i mieć wywalone.

Dodaj komentarz

Zadzwoń do mnie!