Loading…

Serwis i Naprawa Silników w Warszawie

Mechanika do Silnika - Serwis i Naprawa Silników w Warszawie
Kontakt

Różnice w silniku Cummins 8,3 Montowanym w Case IH Magnum 7210, a 7250 Pro. Naprawa sinika cz. 2.Na filmie omawiam różnice jakie zauważyłem miedzy silnikami Cummins 8,3, które były montowane w ciągnikach Case IH Magnum 7210 a 7250.
Pod koniec filmu o montażu tulejek wałka rozrządu i koła napędu wałka rozrządu.

Link do naszej grupy na Facebook Case Magnum:
https://www.facebook.com/groups/1093022084387432/?ref=share

Pobrane z Youtube Deutz, Perkins, JCB, CAT, Cummins, John Deere, Naprawa, serwis i regeneracja serwomotorów. Wymieniamy łożyska, wyważamy wirniki. Sprawdź! Kompleksowa naprawa i serwis serwomotorów. Szybko i skutecznie w Warszawie. Wykonujemy kompleksowe remonty silników diesla oraz benzynowych do samochodów wszystkich marek. Wykonując regenerację silnika wymieniamy w Warszawie.

21 thoughts on “Różnice w silniku Cummins 8,3 Montowanym w Case IH Magnum 7210, a 7250 Pro. Naprawa sinika cz. 2.

  1. Mam pytanie? Czy uważasz że bez wymiany gratów nie da się podnieść mocy? Ja uważam że wystarczy większe końcówki wtryskiwacza i strojenie pompy tak ze 155 na 180 to raczej na luzie. Druga rzecz intercooler chłodzony cieczą to nie porozumienie…

  2. Nie wiem jak tam ustawia się dawki na poszczególnych sekcjach w pompie Boscha, jeśli tak samo jak w pompach Motorpal to nie mocowałbym pompy na wsporniku przykręcanym do śrub trzymających sekcje, ponieważ może się dawka rozkalibrować np. pod wpływem drgań.

  3. Jesteś pewny że wałki rozrządu są takie same? Czas otwarcia dla wydechowych i dolotowych w obydwu wersjach jest ten sam? Z reguły jak są różne numery katalogowe to raczej jakieś różnice muszą być

Dodaj komentarz

Zadzwoń do mnie!