Loading…

Serwis i Naprawa Silników w Warszawie

Mechanika do Silnika - Serwis i Naprawa Silników w Warszawie
Kontakt

Typowa usterka PSA 2.0 HDI – wyciek oleju pomiędzy silnikiem i skrzynią biegów.#marewel #ciekawostkiwarsztatowe #Tromso #Norwegia
Spis treści:
Wspieranie kanału:
https://www.youtube.com/channel/UCNm-F0-wXpg0mJ88G80Wr7Q/join
▶️ MAJSTER INSTA ► https://www.instagram.com/marewel_marcinguz
▶️FB GRUPA ► https://www.facebook.com/groups/524837507920390/?ref=bookmarks
▶️ FakBook ► https://www.facebook.com/Marewel-614404295726961/
▶️ MAJSTER VLOGUJE ► https://www.youtube.com/channel/UCOvBG2WtD7CpyDDjwrsVHCA?view_as=subscriber
▶️FB GRUPA TYLKO DLA MECHANIKÓW :
https://www.facebook.com/groups/2799519920290841

Pobrane z Youtube Wszyscy główni producenci, tacy jak Carried, Crawford, Excavators, CAT, Mercedes, John Deere, przebudowane, odnowione i zregenerowane serwomotory. Łożyska są serwisowane, a wirniki wyważone. Sprawdzać! Tutaj można uzyskać pełny serwis i naprawy serwomotorów. Szybko i łatwo poruszasz się po Warszawie. Bez względu na markę czy model Twojego pojazdu, możemy wykonać kompleksową naprawę jego silnika benzynowego lub diesla. Silnik wymienimy po zakończeniu procesu regeneracji w Warszawie.

Remonty silników VW, Audi, Seat, Škoda, Toyota, Porsche, Mrecedes.

Kilka przykładów takich marek to Deutz, Kubota, Komatsu, CAT, Caterpillar, John Deere, konserwacja, serwis i regeneracja silników serwo. Naprawiamy zepsute łożyska i niewyważone wirniki. Sprawdzać! Wszystkie aspekty konserwacji i naprawy serwomotorów. W Warszawie działają szybko i skutecznie. Jesteśmy warsztatem samochodowym z pełnym zakresem usług, który może naprawić silniki Diesla i benzyny dla każdej marki i modelu pojazdu. Warszawa to miejsce, w którym wymieniamy silnik za każdym razem, gdy go regenerujemy.

Wykonujemy kompleksowe remonty silników diesla oraz benzynowych do samochodów wszystkich marek. Wykonując regenerację silnika wymieniamy zużywające się elementy w sprzęcie. Nasza firma posiadająca wieloletnie doświadczenie związane z naprawą aut osobowych i dostawczych. Szeroki wachlarz oferowanych usług z zakresu elektryki.

Deutz, Perkins, JCB, CAT, Cummins, John Deere, Naprawa, serwis i regeneracja serwomotorów. Wymieniamy łożyska, wyważamy wirniki. Sprawdź! Kompleksowa naprawa i serwis serwomotorów. Szybko i skutecznie w Warszawie. Wykonujemy kompleksowe remonty silników diesla oraz benzynowych do samochodów wszystkich marek. Wykonując regenerację silnika wymieniamy w Warszawie.

23 thoughts on “Typowa usterka PSA 2.0 HDI – wyciek oleju pomiędzy silnikiem i skrzynią biegów.

  1. Jesteś pier… amatorem. To nie żaden wyciek z uszczelniacza wału tylko i wyłącznie spod pompy CR od góry. Ślepia zaślepione i szkoda poświęcić skad cieknie tylko stwierdza po olejuna dole który zawsze zleci na dół. Amator

  2. bo to ford. w peugeocie nigdy nie miałem takiego problemu a miałem 6 a teraz jest 7. Jak się nie kupuje typowych silników flagowych to takie kwiaty są. A też trzeba pamiętać że niektórzy mechanicy to lamusy. Powiem panu że Napewno ktoś tam był przed tobą. I tak jak piszą w kom zwykły uszczelniacz i sprężynka.

  3. problem nie jest uszczelniacz tylko stopka wału ostatnia od strony skrzyni tam są takie 2 uszczelki z nich zawsze cieknie zeby to zrobić dobrze trzeba wyjąć skrzynie miske z silnika wykręcić stopke podpore walu z tego leci

  4. A ja powiem że nie jest to wyciek uszczelniacza na wale od strony skrzyni. Oczywiście jest to też jedna z możliwości ale w większości przypadków wyciek wraca choć uszczelniacz jest wymieniony nie zależnie w jakiej wersji. Więc szukajcie dalej ale powiem tylko tyle że konstruktora który to wymyślił co jest przyczyną wycieku powiesił bym za j…….. Co jeszcze ciekawostka silnik 1,9 dCi Renault ma ten sam patent i też cieknie w tym samym miejscu.

Dodaj komentarz

Zadzwoń do mnie!