Loading…

Serwis i Naprawa Silników w Warszawie

Mechanika do Silnika - Serwis i Naprawa Silników w Warszawie
Kontakt

Tani Zamiennik Tłoka z Allegro – uszkodzenie po 30tu "Wypalonych" Zbiornikach paliwaJest to krótki film na którym pokazuje w jaki sposób uszkodził się tani zamiennik tłoka, po ok 30 wypalonych zbiornikach paliwa. Część to najtańszej klasy zamiennik, bez żadnego logo producenta „tzw. NO NAME”

Film Jest fragmentem dłuższego filmu pt. Rozbieram Pilarkę STIHL MS 251, zaskakujące usterki podczas rozbiórki…(MS 231 C)

👍🏻 FACEBOOK FANPAGE► https://www.facebook.com/kobamix
👀 GRUPA FACEBOOK ►https://www.facebook.com/groups/209721433066437
👍🏻INSTAGRAM ►https://www.instagram.com/kobamix_youtube/

Pobrane z Youtube Deutz, Perkins, JCB, CAT, Cummins, John Deere, Naprawa, serwis i regeneracja serwomotorów. Wymieniamy łożyska, wyważamy wirniki. Sprawdź! Kompleksowa naprawa i serwis serwomotorów. Szybko i skutecznie w Warszawie. Wykonujemy kompleksowe remonty silników diesla oraz benzynowych do samochodów wszystkich marek. Wykonując regenerację silnika wymieniamy w Warszawie.

12 thoughts on “Tani Zamiennik Tłoka z Allegro – uszkodzenie po 30tu "Wypalonych" Zbiornikach paliwa

  1. Super kanał. Laduje w kolekcji a ty you tube wstydź się że nie promujesz takich kanałów. Rzeczowo konkretnie można dużo się dowiedziec. Polecam i pozdrawiam. Liczę na kolejne filmiki 😀

  2. Jeśli pilarka ma być do zastosowań amatorskich, to kup sobie chiński tłok i cylinder i najlepiej z pomocą elektronicznego licznika obrotów obniż max prędkość obrotową o 10%. Jeśli teraz ten zestaw popracował ci 2 lata to po takiej modyfikacji powinien popracować znacznie dłużej. A na pewno wyjdzie taniej niż zakup chińskiej pilarki a jakość jej też będzie lepsza od chińczyka. Pozdrawiam

  3. Jak sobie przeanalizujesz jakie max obroty mają chińskie pilarki oraz jakie mają proporcje mieszanki – wnioski nasuwają się same. Zestaw zbudowany na chińskim tloku i cylindrze wykonanym z aluminium z przetopu puszek z zerową kontrolą jakości, aby był w stanie pracować musi mieć zmniejszone obroty oraz/czyli gaźnik ustawiony na delikatne zalewanie. Powoduje to że kosztem niższej mocy, większego spalania i zanagarowania, chiński tłok nie puchnie i nie zaciera się. W chwili gdy włożysz taki tłok do markowej piły nie zmieniając ustawień gaźnika i składu mieszanki, takie tłok bardzo szybko trafia szlag. To tak jak byś opony bieżnikowane które spokojnie mogę jeździć w oplu corsie założył do ferrari i dziwił się że po kilku okrążeniach na torze opony się rozsypały. dla porównania stihl 028 max rpm 12500 na mieszance 1:50 – inna chińska pilarka na fabrycznych ustawieniach max rpm 11000. Zresztą podejrzewam że ty to wiesz tylko prowokujesz nas do dyskusji 🙂 pozdrawiam świetny kanał.

Dodaj komentarz

Zadzwoń do mnie!