Loading…

Serwis i Naprawa Silników w Warszawie

Mechanika do Silnika - Serwis i Naprawa Silników w Warszawie
Kontakt

Turbosprężarka winowajcą problemów z silnikiem 😮 Relacja z naprawy John Deere 7430 Premium 💪🚜.#agroJD #JohnDeere #serwis
Kolejna relacja z naprawy. Tym razem John Deere 7430. W filmie również o kosztach naprawy 🙂

Narzędzie do wyszukiwania filtrów: https://bit.ly/formularzagrojdfiltry

Pobrane z Youtube Wszyscy główni producenci, tacy jak Carried, Crawford, Excavators, CAT, Mercedes, John Deere, przebudowane, odnowione i zregenerowane serwomotory. Łożyska są serwisowane, a wirniki wyważone. Sprawdzać! Tutaj można uzyskać pełny serwis i naprawy serwomotorów. Szybko i łatwo poruszasz się po Warszawie. Bez względu na markę czy model Twojego pojazdu, możemy wykonać kompleksową naprawę jego silnika benzynowego lub diesla. Silnik wymienimy po zakończeniu procesu regeneracji w Warszawie.

Remonty silników VW, Audi, Seat, Škoda, Toyota, Porsche, Mrecedes.

Kilka przykładów takich marek to Deutz, Kubota, Komatsu, CAT, Caterpillar, John Deere, konserwacja, serwis i regeneracja silników serwo. Naprawiamy zepsute łożyska i niewyważone wirniki. Sprawdzać! Wszystkie aspekty konserwacji i naprawy serwomotorów. W Warszawie działają szybko i skutecznie. Jesteśmy warsztatem samochodowym z pełnym zakresem usług, który może naprawić silniki Diesla i benzyny dla każdej marki i modelu pojazdu. Warszawa to miejsce, w którym wymieniamy silnik za każdym razem, gdy go regenerujemy.

Wykonujemy kompleksowe remonty silników diesla oraz benzynowych do samochodów wszystkich marek. Wykonując regenerację silnika wymieniamy zużywające się elementy w sprzęcie. Nasza firma posiadająca wieloletnie doświadczenie związane z naprawą aut osobowych i dostawczych. Szeroki wachlarz oferowanych usług z zakresu elektryki.

Deutz, Perkins, JCB, CAT, Cummins, John Deere, Naprawa, serwis i regeneracja serwomotorów. Wymieniamy łożyska, wyważamy wirniki. Sprawdź! Kompleksowa naprawa i serwis serwomotorów. Szybko i skutecznie w Warszawie. Wykonujemy kompleksowe remonty silników diesla oraz benzynowych do samochodów wszystkich marek. Wykonując regenerację silnika wymieniamy w Warszawie.

18 thoughts on “Turbosprężarka winowajcą problemów z silnikiem 😮 Relacja z naprawy John Deere 7430 Premium 💪🚜.

  1. Mam 7530 z wyłączonym Egr i faktycznie tak jest ,że ciagnik nie dymi. Nawet przy ostrym palowaniu.
    Ps. W jaki sposób wyłączyliście chłodnice EGR z obiegu cieczy???

  2. 11 lat 3 000 he he to co on ma 2 ha do obróbki? to poco taki ciągnik!!!? 11 lat to min 10 000 mtg a max 22 000 mtg ale można sie samemu oszukiwać licznik odłączył po 2 latach!! opony bieznik zjechany jak na 3 000mtg!

  3. Ciekawa diagnoza, zmienna geometria turbosprężarki jest po stronie spalin, jakim cudem dostała się do układu dolotowego silnika? Co z intercoolerem? tam nie ma kawałków turbosprężarki?

  4. potwierdza sie tylko to ze to zlom tylko ze wiecej kosztuje.bo ten przebieg to nic w gospodarstwie gdzie pracuje to pius a to pewnie jakis zastepczy jest i dla tego tyle wytrzymal.ale jak to sie mowi jak kogos stac na jd to niech placi.

  5. Rozumiem ciągnik się psuje z winy użytkownika albo z wady danego elementu. Tu awaria nastąpiła z wady elementu, w tym przypadku turbo gdzie rozlatujące się turbiny Jd były sławne w tamtych latach kiedy właściciel go kupował. Moim zdaniem turbina rozleciała by się i tak koło tych 3tys godzin niezależnie czy zrobił by to w 2lata czy w 10lat. Jeszcze kwestia małych przebiegów a awaryjnością to taka lekko naciągana. Odpowiednio użytkowany ciągnik nie ma prawa się popsuć. Raczej w instrukcji obsługi nie ma napisane o minimalnej ilości przepracowanych godzin rocznie. Myślę że tu już wchodzi kwestia, że kasa się ma zgadzać bo księgowy wyliczył że wtryskiwacz będzie tańszy o centa jak jakaś tam proces obróbki będzie krótszy i nie wpłynie to negatywnie w czasie trwania okresu gwarancji. A później niech się użytkownik buja z awarią, a i tak zarobimy dodatkowo na sprzedaży części zamiennej. Sądzę że wszytko i tak wina Jd. Pozdrawiam

  6. Podzielam twoje zdanie z końcówki filmu i cenie za zdrowe podejście z ostatniego. Jak masz nowy traktor to dawaj mu w d..e zeby na siebie zarabiał. A jak masz małe gospodarstwo to ciesz się starym sprzętem bo mimo ze się psuje to wychodzi itak taniej😉👍. Pozdrawiam

  7. Ciekawy przypadek, jednak dalej uważam że wywalenie VGT obetnie przyrodzenie temu silnikowi. Nie lepiej zmienić program samego VGT żeby działało w sposób łagodniejszy co wydłuży żywotność tego elementu? Pozdrawiam i dziękuję za ekspresową wysyłkę SCV do 6420. Silnik odzyskał ducha 😁

Dodaj komentarz

Zadzwoń do mnie!