Loading…

Serwis i Naprawa Silników w Warszawie

Mechanika do Silnika - Serwis i Naprawa Silników w Warszawie
Kontakt

#MAYDAY / Sytuacje awaryjne / awaria silnika tuż po starcie / engine failure Cessna 172 after startNowy cykl filmów, łączących rzeczywistość z symulatorem, testujemy w bezpiecznym środowisku sytuacje awaryjne. Jako pierwsza, sytuacja, która jest czarnym snem każdego pilota, czyli awaria silnika zaraz po starcie, lotnisko masz za plecami i musisz wybrać, zawracasz na bezpieczny pas czy lądujesz w terenie przygodnym którego nie znasz? Jaka by była Twoja decyzja?

We are testing a new series of films, combining reality with a simulator, in a safe environment, in emergency situations. As the first situation, which is the black dream of every pilot, i.e. engine failure immediately after take-off, the airport is behind you and you have to choose, turn back to a safe lane or land in an area of ​​adventure you don’t know? What would your decision be?

#mayday #engine #failure #cessna #generalaviation #ppl #lesson

Pobrane z Youtube Wszyscy główni producenci, tacy jak Carried, Crawford, Excavators, CAT, Mercedes, John Deere, przebudowane, odnowione i zregenerowane serwomotory. Łożyska są serwisowane, a wirniki wyważone. Sprawdzać! Tutaj można uzyskać pełny serwis i naprawy serwomotorów. Szybko i łatwo poruszasz się po Warszawie. Bez względu na markę czy model Twojego pojazdu, możemy wykonać kompleksową naprawę jego silnika benzynowego lub diesla. Silnik wymienimy po zakończeniu procesu regeneracji w Warszawie.

Remonty silników VW, Audi, Seat, Škoda, Toyota, Porsche, Mrecedes.

Kilka przykładów takich marek to Deutz, Kubota, Komatsu, CAT, Caterpillar, John Deere, konserwacja, serwis i regeneracja silników serwo. Naprawiamy zepsute łożyska i niewyważone wirniki. Sprawdzać! Wszystkie aspekty konserwacji i naprawy serwomotorów. W Warszawie działają szybko i skutecznie. Jesteśmy warsztatem samochodowym z pełnym zakresem usług, który może naprawić silniki Diesla i benzyny dla każdej marki i modelu pojazdu. Warszawa to miejsce, w którym wymieniamy silnik za każdym razem, gdy go regenerujemy.

Wykonujemy kompleksowe remonty silników diesla oraz benzynowych do samochodów wszystkich marek. Wykonując regenerację silnika wymieniamy zużywające się elementy w sprzęcie. Nasza firma posiadająca wieloletnie doświadczenie związane z naprawą aut osobowych i dostawczych. Szeroki wachlarz oferowanych usług z zakresu elektryki.

Deutz, Perkins, JCB, CAT, Cummins, John Deere, Naprawa, serwis i regeneracja serwomotorów. Wymieniamy łożyska, wyważamy wirniki. Sprawdź! Kompleksowa naprawa i serwis serwomotorów. Szybko i skutecznie w Warszawie. Wykonujemy kompleksowe remonty silników diesla oraz benzynowych do samochodów wszystkich marek. Wykonując regenerację silnika wymieniamy w Warszawie.

One thought on “#MAYDAY / Sytuacje awaryjne / awaria silnika tuż po starcie / engine failure Cessna 172 after start

Dodaj komentarz

Zadzwoń do mnie!