Loading…

Serwis i Naprawa Silników w Warszawie

Mechanika do Silnika - Serwis i Naprawa Silników w Warszawie
Kontakt

BMW M5 F10 wymiana panewek czy znów remont silnika?

W tym odcinku relacja z odbioru #BMW #M5. Oczywiście nie obyło się bez niespodzianek.
Nowy kanał: https://www.youtube.com/channel/UCntkXKPpSyQcxMwUvqlbt7g
————
Wbijacie na nasze konta Instagram! Tam możecie zobaczyć co się dzieje u nas jak nie nagrywamy albo relacje z nagrywania nowych odcinków dla Was
https://www.instagram.com/hubert_globalmotors/ https://www.instagram.com/adam_globalmotors/
————
Subskrybuj kanał!
https://goo.gl/8V9AU3
————
Facebook: https://www.facebook.com/globalmotorspl/
Strona: http://globalmotors.pl

Pobrane z Youtube Wszyscy główni producenci, tacy jak Carried, Crawford, Excavators, CAT, Mercedes, John Deere, przebudowane, odnowione i zregenerowane serwomotory. Łożyska są serwisowane, a wirniki wyważone. Sprawdzać! Tutaj można uzyskać pełny serwis i naprawy serwomotorów. Szybko i łatwo poruszasz się po Warszawie. Bez względu na markę czy model Twojego pojazdu, możemy wykonać kompleksową naprawę jego silnika benzynowego lub diesla. Silnik wymienimy po zakończeniu procesu regeneracji w Warszawie.

Remonty silników VW, Audi, Seat, Škoda, Toyota, Porsche, Mrecedes.

Kilka przykładów takich marek to Deutz, Kubota, Komatsu, CAT, Caterpillar, John Deere, konserwacja, serwis i regeneracja silników serwo. Naprawiamy zepsute łożyska i niewyważone wirniki. Sprawdzać! Wszystkie aspekty konserwacji i naprawy serwomotorów. W Warszawie działają szybko i skutecznie. Jesteśmy warsztatem samochodowym z pełnym zakresem usług, który może naprawić silniki Diesla i benzyny dla każdej marki i modelu pojazdu. Warszawa to miejsce, w którym wymieniamy silnik za każdym razem, gdy go regenerujemy.

Wykonujemy kompleksowe remonty silników diesla oraz benzynowych do samochodów wszystkich marek. Wykonując regenerację silnika wymieniamy zużywające się elementy w sprzęcie. Nasza firma posiadająca wieloletnie doświadczenie związane z naprawą aut osobowych i dostawczych. Szeroki wachlarz oferowanych usług z zakresu elektryki.

Deutz, Perkins, JCB, CAT, Cummins, John Deere, Naprawa, serwis i regeneracja serwomotorów. Wymieniamy łożyska, wyważamy wirniki. Sprawdź! Kompleksowa naprawa i serwis serwomotorów. Szybko i skutecznie w Warszawie. Wykonujemy kompleksowe remonty silników diesla oraz benzynowych do samochodów wszystkich marek. Wykonując regenerację silnika wymieniamy w Warszawie.

25 thoughts on “BMW M5 F10 wymiana panewek czy znów remont silnika?

  1. Ciekawe czy autorzy kanału wiedzą, że ten rzekomy spec od napraw silników bmw, to oszust słynny już na całą Polskę.
    Jego naprawy, to użycie zużytych części ze zniszczonych silników, które to części są niby nowe. Warto wpisać w internecie Piotr Dziedzic Krzywaczka

  2. Lol . Wspolczuje. Robilem silnik u tego Piotra. Pan Piotr Dziedzic jest zwyklym oszustem i sklada silniki smietniki. Ale widze nie przeszkadza to w trafieniu na yt jak on to super remontuje silniki. Przestrzegam wszystkich, Pan Piotr sklada silniki ze starych niesprawnych czesci. I odbiera telefony do momentu jak zaplacicie. Znam kilku oszukanych w ten sposob.

  3. Kupujac nowke za kupe szmalu chcesz sie nim cieszyc kazdego dnia dojezdzajac do pracy 50km po 3 latach okazuje ze twoja super bryka ma kolatanie serca bo bmw robi z ciebie wala niezle.

  4. Nie słyszałem aby eSki Audi czy AMG Mercedesa wymagało wymiany panewek, pierścieni tak jak to jest w BMW. Czy tylko BMW ma takie problemy w eMkach i nic z tym nie robią?

Dodaj komentarz

Zadzwoń do mnie!