Loading…

Serwis i Naprawa Silników w Warszawie

Mechanika do Silnika - Serwis i Naprawa Silników w Warszawie
Kontakt

Bezawaryjne PORSCHE 911 to MIT! Pokazujemy co PSUJE się w SILNIKACH Porsche 911, PanameraKupujesz Porsche i jeździsz BEZAWARYJNIE 20 lat? Nieprawda! Niemieckie supersamochody psują się jak każde inne! Co więcej – ich silniki nie wszyscy potrafią naprawić! My mamy to szczęście, że współpracujemy z Piotrem, jednym najlepszych specjalistów od serduszek BMW M oraz Porsche właśnie. Człowiekiem, który o tych konstrukcjach wie WSZYSTKO!

Bez marnowania cennego czasu Piotra, prosto z mostu, poprosiliśmy gospodarza odcinka wskazanie przyczyn awarii silników Porsche. Nie sądziliśmy, że opowieść będzie tak długa!

Zaczęło się od jajowatych cylindrów i pierścieni, które nie radzą sobie z dystrybucją oleju w silniku. Potem było o stopach metali, z których powstają niemieckie silniki, ścierających się panewkach i wałach korbowych (skąd my to znamy!), fabrycznych tolerancjach, szkiełkowaniu bloków silnika, klejeniu śrub montażowych, toczeniu, honowaniu i tulejowaniu cylindrów – a nawet samym ustawianiu silników na przyrządach do tych czynności (!), stosowaniu części nowych i używanych w odbudowie silników…

Pokazując nam kolejne silniki przed i po regeneracji, Piotr mówił chętnie i obszernie o technikaliach tych konstrukcji. Sypał nazwami, wymiarami, wyciągał kolejne przyrządy – także własnej produkcji! – udowadniając raz po raz jak precyzyjna i odpowiedzialna jest to robota! My dopytywaliśmy o najbardziej awaryjne modele, przebiegi i roczniki, które mogą generować problemy, o interwały olejowe czy też tuning silników Porsche. Bo czemu nie!

Na marginesie, Piotr zdradził którzy właściciele chyba najmocniej zaniedbują swoje perełki czy też jaki los spotyka – w jego warsztacie – zużyte śruby czy tłoki… Było też o gwarancji i programach serwisowych Porsche, użytkowaniu starszych roczników Porsche i „bajkach” opowiadanych przez właścicieli tychże samochodów czy też o zaskakująco niskim spalaniu aut Porsche…

Piotr oprowadził nas po swoim warsztacie, pokazał maszyny do obróbki silników i wyjaśnił po krótce jak z nimi pracować. Magik i jego królestwo – zobaczcie i posłuchajcie!

PS. Po seansie dajcie znać w komentarzach, czy chcecie więcej takich materiałów!

#porsche #silniki #engines #v6 #v8 #boxer #fix #serwis #service #globalmotors

————
👊 Subskrybuj Global Motors ➛ https://goo.gl/8V9AU3
📷 Instagram Adama ➛ https://www.instagram.com/adam_global…
📷 Instagram Marcina ➛ https://www.instagram.com/marcin_glob…
📮 Facebook ➛https://www.facebook.com/globalmoptors
🖥 Strona WWW ➛ https://globalmotors.pl/
🌐 Profil OTOMOTO ➛ https://globalmotors.otomoto.pl/
📞 Zadzwoń do nas: 792 201 202 / 731 301 300
📧 Napisz do nas: kontakt@globalmotors.pl
————

Pobrane z Youtube Serwis i Naprawa Silników w Warszawie – Mechanika do Silnika – Serwis i Naprawa Silników w Warszawie. Naprawa silników, remonty kapitalne Warszawa. Warszawa zajmują się kompleksowym serwisem silników samochodowych. W ofercie diagnostyka naprawa i remont silnika. Umów się na serwis.

Naprawa Silnika Warszawa

Naprawy silników na terenie Warszawy dokonujemy niemal każdego dnia i mamy bazę zaufanych klientów, którzy potwierdzą, że jesteśmy godnym zaufania mechanikami samochodowymi. Wymiana poduszki silnika, naprawa silników Audi,,naprawa silników BMW,,naprawa silników Citroen,,naprawa silników Dacia,,naprawa silników Fiat,,naprawa silników Ford,,naprawa silników Hyundai,,naprawa silników Kia,,naprawa silników Mercedes,,naprawa silników Nissan,,naprawa silników Opel,,naprawa silników Peugeot,,naprawa silników Renault,,naprawa silników SEAT,,naprawa silników Skoda,,naprawa silników Toyota,,naprawa silników Volkswagen,,naprawa silników Volvo,,,naprawa silników Abarth,,naprawa silników Alfa Romeo,,naprawa silników Alpina,,naprawa silników Aston Martin,,naprawa silników Bentley,,naprawa silników Cupra,,naprawa silników Dodge,,naprawa silników DS,,naprawa silników Ferrari,,naprawa silników Fuso,,naprawa silników Honda,,naprawa silników Ineos,,naprawa silników Isuzu,,naprawa silników Iveco,,naprawa silników Jaguar,,naprawa silników Jeep,,naprawa silników Kawasaki,,naprawa silników Lamborghini,,naprawa silników Land Rover,,naprawa silników LEVC,,naprawa silników Lexus,,naprawa silników MAN,,naprawa silników Maserati,,naprawa silników Maxus,,naprawa silników Mazda,,naprawa silników McLaren,,naprawa silników MINI,,naprawa silników Mitsubishi,,naprawa silników Piaggio,,naprawa silników Porsche,,naprawa silników RAM,,naprawa silników Renault Trucks,,naprawa silników Rolls-Royce,,naprawa silników Seres,,naprawa silników Skywell,,naprawa silników Smart,,naprawa silników SsangYong,,naprawa silników Subaru,,naprawa silników Suzuki,,naprawa silników Tesla,,Andoria naprawa silników ,Autobianchi naprawa silników ,Cadillac naprawa silników ,Caterham naprawa silników ,Chevrolet naprawa silników ,Chrysler naprawa silników ,Corvette naprawa silników ,Daewoo naprawa silników ,Daewoo Motor naprawa silników ,Damis naprawa silników ,DMC naprawa silników ,FSO naprawa silników ,GAZ naprawa silników ,GAZ-AVC naprawa silników ,Hummer naprawa silników ,Infiniti naprawa silników ,Intrall naprawa silników ,Izera naprawa silników ,Lada naprawa silników ,Lancia naprawa silników ,LDV naprawa silników ,Ligier naprawa silników ,Lotus naprawa silników ,LTI naprawa silników ,Maybach naprawa silników ,MG naprawa silników ,Polski Fiat naprawa silników ,Rover naprawa silników ,Saab naprawa silników ,Tata naprawa silników, serwis subaru, serwis silnik naprawa, Mechanika do Silnika – Serwis i Naprawa Silników w Warszawie, naprawa pomp wtryskowych,

Nasi Mechanicy zajmują się kompleksowym serwisem silników samochodowych. W ofercie diagnostyka naprawa i remont silnika. Umów się na serwis.

Warsztat Mechaniki, Elektryki Samochodowej, Mechanik Diagnostyka, Mechanika Samochodowa Diesel, LPG, oraz Serwis Samochodowy i naprawa silników, Naprawa silnika to kosztowna usługa w cenniku w większości serwisów samochodowych. … W tym czasie mechanik samochodowy szlifuje wał karbowy zapraszamy.

38 thoughts on “Bezawaryjne PORSCHE 911 to MIT! Pokazujemy co PSUJE się w SILNIKACH Porsche 911, Panamera

  1. Mechanik ma wiedzę i chce ją przekazać a ciul prowadzący po za daniu pytania przerywa mu jakimiś wstawkami spod sklepu ,,Społem GS" – pizza, makaroni. Czyżby ukończył szkołę razem z moniką o. o ps ,,Stokrotka"? W cyrku powinieneś pracować.

  2. PEWNIE DLATEGO TEMU CO SIĘ ROZBIŁ PARĘ DNI TEMU NA AUTOSTRADZIE UPIERDOLIŁO ŁEB W CABRIO😀…… PORSCHE POWINNO FILM WYKORZYSTAĆ DO REKLAMY PORSCHE 911 CABRIO JEST TAK SZYBKI ŻE AZ URYWA ŁEB…! Zamiast głowy na zdjęciach była napełniona biała poduszka powietrzna. Brumm,Brumm, Jadymy…😃

  3. Jeszcze nigdy tak "jednym tchem" nie obejrzałem tego typu filmu o mechanice samochodowej. Brawa dla Pana mechanika. Opowiada znakomicie, widać, że z pasją. Gratuluję pomysłu dla autorów filmu.

  4. tacy geniusze tylko w Polsce. Niemcy blokuja ten materiał, żeby nikt się nie dowiedzial jaki szajs produkują. Ten film powinien mieć 10 mln wyświetleń i pojsc w caly świat.

Dodaj komentarz

Zadzwoń do mnie!