Loading…

Serwis i Naprawa Silników w Warszawie

Mechanika do Silnika - Serwis i Naprawa Silników w Warszawie
Kontakt

10# Ursus C355 | C360 | Montaż zaślepek głowicy | wymiana broku w silniku | składanie ursusaW tym filmie pokaże Ci jak odnowiłem mój ciągnik URSUS C355.
Chcesz zobaczyć jak naprawiam C360?
Tu masz link:
1# https://youtu.be/ojh0diKzXCk
2# https://youtu.be/vO3JvhdGk20
3# https://youtu.be/ARYtpF98vHc
4# https://youtu.be/BZDZ2xf3Zow
5# https://youtu.be/jXUJOvtT4V4
6# https://youtu.be/Fghi04iJlII
7# https://youtu.be/TMcOHfW2JLk
8# https://youtu.be/hrg7MQEIIWU
Dalsze odcinki zajdziesz na moim kanale :
https://www.youtube.com/c/eJarz%C4%84bek

Jak odnowić ciągnik?
C355 czy c360?
Uszkodzony silnik.
Naprawa układu hamulcowego.
Dziura w bloku.
Woda w oleju.

Pobrane z Youtube Wszyscy główni producenci, tacy jak Carried, Crawford, Excavators, CAT, Mercedes, John Deere, przebudowane, odnowione i zregenerowane serwomotory. Łożyska są serwisowane, a wirniki wyważone. Sprawdzać! Tutaj można uzyskać pełny serwis i naprawy serwomotorów. Szybko i łatwo poruszasz się po Warszawie. Bez względu na markę czy model Twojego pojazdu, możemy wykonać kompleksową naprawę jego silnika benzynowego lub diesla. Silnik wymienimy po zakończeniu procesu regeneracji w Warszawie.

Remonty silników VW, Audi, Seat, Škoda, Toyota, Porsche, Mrecedes.

Kilka przykładów takich marek to Deutz, Kubota, Komatsu, CAT, Caterpillar, John Deere, konserwacja, serwis i regeneracja silników serwo. Naprawiamy zepsute łożyska i niewyważone wirniki. Sprawdzać! Wszystkie aspekty konserwacji i naprawy serwomotorów. W Warszawie działają szybko i skutecznie. Jesteśmy warsztatem samochodowym z pełnym zakresem usług, który może naprawić silniki Diesla i benzyny dla każdej marki i modelu pojazdu. Warszawa to miejsce, w którym wymieniamy silnik za każdym razem, gdy go regenerujemy.

Wykonujemy kompleksowe remonty silników diesla oraz benzynowych do samochodów wszystkich marek. Wykonując regenerację silnika wymieniamy zużywające się elementy w sprzęcie. Nasza firma posiadająca wieloletnie doświadczenie związane z naprawą aut osobowych i dostawczych. Szeroki wachlarz oferowanych usług z zakresu elektryki.

Deutz, Perkins, JCB, CAT, Cummins, John Deere, Naprawa, serwis i regeneracja serwomotorów. Wymieniamy łożyska, wyważamy wirniki. Sprawdź! Kompleksowa naprawa i serwis serwomotorów. Szybko i skutecznie w Warszawie. Wykonujemy kompleksowe remonty silników diesla oraz benzynowych do samochodów wszystkich marek. Wykonując regenerację silnika wymieniamy w Warszawie.

25 thoughts on “10# Ursus C355 | C360 | Montaż zaślepek głowicy | wymiana broku w silniku | składanie ursusa

  1. Kolego, polecam Ci zajrzeć chociażby na kanał Retro TRAKTOR oraz Przemo TRAKTOR 🙂 Tam znajdziesz bardzo dużo ciekawostek ale też sporo informacji z zakresu remontów jak i serwisowania oraz eksploatacji 60-tki i nie tylko 🙂
    Co do oleju to fajnie, że zakupiłeś Turdus a nie ten dedykowany, który kiedyś wlewano do 60-tki i 30-tki 🙂
    I jeszcze taka mała rada – jeśli coś Cie nurtuje z montażu/remontu to najpierw przeanalizuj komentarze, a jeśli tam nic nie znajdziesz to w wolnej chwili spróbuj wygooglować potrzebne informacje bo często u Ciebie wychodzi tak, że robisz coś na filmiku i dopiero w trakcie robienia zadajesz widzom pytanie czy dobrze robisz 😉 Oczywiście absolutnie nie traktuj tego jako hejt, po prostu szkoda żebyś musiał niektóre czynności powtarzać bo okazało się, że zrobiłeś nie tak jak być powinno 🙂
    Pozdrawiam i czekam na kolejne filmiki z remontu 🙂

  2. To że miał rozmrożony blok,to nie znaczy że musi planować w ciemno głowice i naciągać siebie zazwyczaj na niepotrzebne koszta.Głowice sprawdza się liniałem,płaskownikiem lub suwmiarką,stronę od pokrywy zaworów,płaszczyznę po dwóch stronach szpilki klawiatury.

  3. Jeżeli się mogę wtrącić to powiem tyle, że broki nabija się na hermetyk lub farbke lub sylikon , żeby było szczelne i nie ciekło , głowice powinno się splanować ,a co najważniejsze w Twoim przypadku (bo zamarzła wodą)spr szczelność czy nie jest pęknięta któraś w środku ,czego Ci nie życzę ale obyś nie rozbierał drugi raz .

  4. ja na twoim miejscu porządnie bym te głowice wykapał w ropie ponieważ jak na którymś filmie je pokazywałeś były brudne w środku, i jak wyciągałeś broki używałeś wiertarki więc mogły się dostać opiłki 😉

Dodaj komentarz

Zadzwoń do mnie!