Loading…

Serwis i Naprawa Silników w Warszawie

Mechanika do Silnika - Serwis i Naprawa Silników w Warszawie
Kontakt

Uszkodzony silnik – BMW V10. Co dalej? Duda kontra Szafrański

Witajcie!
Uszkodzony silnik BMW M5 V10. Co dalej?

Dołącz do naszego świata Duda Garage:
Zapraszamy do sklepu: https://dudagarage.pl/strona-sklepu/
w przypadku chęci nawiązania współpracy, prosimy o wiadomość: wspolpraca@duda-auto.eu

Grzegorz Duda TVN Turbo
#tvnturbo #grzegorzduda #dudagarge

Pobrane z Youtube Wszyscy główni producenci, tacy jak Carried, Crawford, Excavators, CAT, Mercedes, John Deere, przebudowane, odnowione i zregenerowane serwomotory. Łożyska są serwisowane, a wirniki wyważone. Sprawdzać! Tutaj można uzyskać pełny serwis i naprawy serwomotorów. Szybko i łatwo poruszasz się po Warszawie. Bez względu na markę czy model Twojego pojazdu, możemy wykonać kompleksową naprawę jego silnika benzynowego lub diesla. Silnik wymienimy po zakończeniu procesu regeneracji w Warszawie.

Remonty silników VW, Audi, Seat, Škoda, Toyota, Porsche, Mrecedes.

Kilka przykładów takich marek to Deutz, Kubota, Komatsu, CAT, Caterpillar, John Deere, konserwacja, serwis i regeneracja silników serwo. Naprawiamy zepsute łożyska i niewyważone wirniki. Sprawdzać! Wszystkie aspekty konserwacji i naprawy serwomotorów. W Warszawie działają szybko i skutecznie. Jesteśmy warsztatem samochodowym z pełnym zakresem usług, który może naprawić silniki Diesla i benzyny dla każdej marki i modelu pojazdu. Warszawa to miejsce, w którym wymieniamy silnik za każdym razem, gdy go regenerujemy.

Wykonujemy kompleksowe remonty silników diesla oraz benzynowych do samochodów wszystkich marek. Wykonując regenerację silnika wymieniamy zużywające się elementy w sprzęcie. Nasza firma posiadająca wieloletnie doświadczenie związane z naprawą aut osobowych i dostawczych. Szeroki wachlarz oferowanych usług z zakresu elektryki.

Deutz, Perkins, JCB, CAT, Cummins, John Deere, Naprawa, serwis i regeneracja serwomotorów. Wymieniamy łożyska, wyważamy wirniki. Sprawdź! Kompleksowa naprawa i serwis serwomotorów. Szybko i skutecznie w Warszawie. Wykonujemy kompleksowe remonty silników diesla oraz benzynowych do samochodów wszystkich marek. Wykonując regenerację silnika wymieniamy w Warszawie.

29 thoughts on “Uszkodzony silnik – BMW V10. Co dalej? Duda kontra Szafrański

  1. Grzesiek jesteś moim idolem Motoryzacji , jesteś najlepszy. Kilku takich inżynierów jak ty do tego pieniądze i Polska mogłaby produkować takie auta. Szanuje, podziwiam, pozdrawiam 😉

  2. Co do zacierających się panewek to interwał wymiany oleju to 1 sprawa a inna to olej 10w60 i zbyt wysokie obroty na nie rozgrzanym silniku też mogą poczynić szkody na panewkach.

  3. Panie Grzegorzu swietny projekt coś czego jeszcze nikt nie zrobil szacunek za odwagę!!!!
    Przy okazji mam pytanie czy mógł by Pan mi wysłać jakieś namiary na firmę od regeneracji wału korbowego???

  4. Delikatnie mowiac , to gówniany silnik bardzo awaryjny .Jak nie panewki to wanosy siadaja i wiele innych rzeczy no i drogi w naprawie . Chyba lepszym silnikiem v10 jest audi rs6 np. rok 2010 miej awaryjnym i bez problemu mozna zrobic go na stage 2 , 730 hp i ponad 1000 nutonometrow .

Dodaj komentarz

Zadzwoń do mnie!