Loading…

Serwis i Naprawa Silników w Warszawie

Mechanika do Silnika - Serwis i Naprawa Silników w Warszawie
Kontakt

Uszkodził silnik! nauczył się z Youtube i zmienił sam rozrzad.klient chciał oszczędzić na wymianie rozrządu, zrobił go sam w przydomowym garażu, tym razem się nie udało

Pobrane z Youtube Deutz, Perkins, JCB, CAT, Cummins, John Deere, Naprawa, serwis i regeneracja serwomotorów. Wymieniamy łożyska, wyważamy wirniki. Sprawdź! Kompleksowa naprawa i serwis serwomotorów. Szybko i skutecznie w Warszawie. Wykonujemy kompleksowe remonty silników diesla oraz benzynowych do samochodów wszystkich marek. Wykonując regenerację silnika wymieniamy w Warszawie.

28 thoughts on “Uszkodził silnik! nauczył się z Youtube i zmienił sam rozrzad.

 1. Choć by całego yutuba przeglądną a jak nie czuje mechaniki to nie będzie robiło. Połowa mechaniorów naprawia samochody a jak byś go zapytał jak działa silnik spalinowy to nie potrafi odpowiedzieć.Praciwalem kiedyś na warsztacie gdzie uczniowie uczyli się na mechaników. Ja mu mówię po co tu przychodzisz jak nie lubisz tego robić-on odpowiada mama mi kazała.

 2. ja też nigdy nie wymieniałem ale zobaczyłem filmik jak wymienia w Cadillacu no i mówię nic trudnego. No i jakie było moje zdziwienie jak głowice się nie zgrywały. Wyłączyłem telefon i zrobiłem po swojemu. Pomiędzy głowicami jest kółko napinające które ma być wstępnie napięte co ma umożliwić wyrównanie wałków drugiej glowicy po obróceniu wału i napięciu tego napinacza. Niestety u mnie wałki drugiej nie do końca się wyrównały i były przesunięte o jeden ząbek. Odkręciłem napinacz przesunąłem wał o jeden ząbek i wałki weszły na znaki. Po czym zablokowałem rozrząd i ustawiłem napinacz. Po obróceniu wału wszystko było ustawione idealnie.

 3. Do Garge i innych. Sorki ale sami sobie jesteście winni tzn wiadomo że przez taką garażową naprawę wy macie następnego klienta a może i to celowe działanie 🤔 . Dwie pieczenie na 1 ogniu kasę za filmiki macie i więcej pracy również a to dlatego że komuś nie pyklo przy prostym rozrządzie.

 4. Takich rzeczy uczy się z książek, instrukcji naprawy itd. Na yt to można nauczyć się jak dupą świecić albo nagrać "engine sound". No jest jeszcze "ogień z rury przód do góry"

 5. Ja zmieniłem łańcuszek rozrządu w hondzie cx500 .
  A robiłem to w kuchni na blacie na kuchence gazowej.
  Silnik rozpolowiony.zimery wymienione.slizgi i łańcuszek też.
  Wspomagalem się kserem z książki o hondzie cx500 po niemiecku….
  Kumpel jak przyszedł to…kopara mu opadła i kleczal przed kuchenką z silnikiem i mamrotal coś pod nosem.🤣😂😁😉😎👍👌
  Po złożeniu silnik funkal jak ta lala….😊😁😉😆

 6. Ah,przypomina mi to czasy pierwszego silnika składanego przeze mnie w wieku 14lat 😂 z tym ze nie pogięło zaworów ani się nawet nie odbiły :p rozrusznik po prostu się zatrzymywał 😂 mowa tu o silniku z moto 125… 😛

 7. Niech ten co nic nie spie….l przy naprawie swojego auta pierwszy rzuci….kamień. Miał odwagę choć próbował coś naprawić. Wziął na klatę porażkę bo oddał do naprawy choć mógł sprzedać uszkodzone. To chcecie powiedzieć że wszyscy na YT pokazują źle naprawy?!.

Dodaj komentarz

Zadzwoń do mnie!