Loading…

Serwis i Naprawa Silników w Warszawie

Mechanika do Silnika - Serwis i Naprawa Silników w Warszawie
Kontakt

Szybki "remont" TDI poprawka zapominalskim mechaniku.Poprzednik zapominając przełożyć podkładki ze starej głowicy,spowodował to że głowica nie była dokręcona.Silnik pochłaniał przez to spore ilości płynu chłodniczego.
Prawdopodobnie płyn przedostający się na tłoki spowodował pęknięcie pierwszego i czwartego.

Pobrane z Youtube Deutz, Perkins, JCB, CAT, Cummins, John Deere, Naprawa, serwis i regeneracja serwomotorów. Wymieniamy łożyska, wyważamy wirniki. Sprawdź! Kompleksowa naprawa i serwis serwomotorów. Szybko i skutecznie w Warszawie. Wykonujemy kompleksowe remonty silników diesla oraz benzynowych do samochodów wszystkich marek. Wykonując regenerację silnika wymieniamy w Warszawie.

25 thoughts on “Szybki "remont" TDI poprawka zapominalskim mechaniku.

  1. Kurde oglądam cię od 2lat i dopiero dziś znalazłem ten filmik też trochę dłubię z bratem w swoich rydwanach sam miałem 1.9tdi tylko na pompie vp kuurwa ogladam ten filmik i beka z tekstów dosłownie jak u mnie

    Pozdro

  2. Fajny filmik czysto kolega robi i szybko i dokładnie wydaje mi się że nie trzeba wlewać oleju ponieważ przy wkładaniu tłoków w cylinder są posmarowane olejem dynamometr się psuje jak się dokręca kąty cpyknie i niekrecimy dalej ogôlnie robota na5 pozd.

  3. Ten drugi to mechanik czy jakiś praktykant? Jak mechanik może nie wiedzieć, że na sucho silnika nie odpali po remoncie? Chyba, że to taki Seba co tylko klocki wymienia, żeby mechanik się nie męczył bzdurami.

  4. Taa na dotyk pali takie bajery to tym co się nie znają , pompowtryski zawsze się długo odpowietrzają i albo trzeba długo kręcić albo na tzw plaku No ale u was jako jedynych na świecie pali na dotyk 😂

Dodaj komentarz

Zadzwoń do mnie!