Loading…

Serwis i Naprawa Silników w Warszawie

Mechanika do Silnika - Serwis i Naprawa Silników w Warszawie
Kontakt

Renault Laguna 2 – Wymiana górnej poduszki silnika (strona pasażera)

Prosta i szybka naprawa. Film nagrany na przykładzie silnika 2.0 Turbo lecz we wszystkich wersjach procedura jest zbliżona. Występują także identyczne momenty dokręcania śrub i nakrętek. Nie zalecam zwlekać z wymianą – jeżdżenie na uszkodzonej jednej z poduszek (poza niemiłym efektem akustycznym) przeciąża pozostałe, a tym samym uszkadza je w krótkim czasie.

Pobrane z Youtube Deutz, Perkins, JCB, CAT, Cummins, John Deere, Naprawa, serwis i regeneracja serwomotorów. Wymieniamy łożyska, wyważamy wirniki. Sprawdź! Kompleksowa naprawa i serwis serwomotorów. Szybko i skutecznie w Warszawie. Wykonujemy kompleksowe remonty silników diesla oraz benzynowych do samochodów wszystkich marek. Wykonując regenerację silnika wymieniamy w Warszawie.

41 thoughts on “Renault Laguna 2 – Wymiana górnej poduszki silnika (strona pasażera)

 1. na początku filmu kiedy podajesz więcej gazu na aucie czy słyszysz drżenie deski rozdzielczej? jeśli możesz pomóc to mam taki problem że jak działa na odwrót to bas samochodowy przekazuje do środka głośne dźwięki. Z góry dziękuję

 2. Witam i dziękuję za przydatny film! Próbuję zamienić ten silnik i skrzynię biegów pk6 na Renault megane2 sedan! Zastanawiam się, czy skrzynia pk6 zmieści się na podwoziu Renault megane, czy nie możesz mi pomóc?

 3. Czy słyszalne drgania brzęki podczas przyspieszania też mogą być spowodowane ta poduszką? I szczególnie na zimnym przy skręcaniu w prawo i przyspieszaniu. Auto espase 4 ale taka sama poduszka.pozdrawiam

 4. Ok majster dzisiaj wymieniłem tą poduche, poszło łatwo pod chmurką. Zastanawialo mnie jednak co z tą gumową podkładką co była na starej. Nową kupiłem ori bez tego dystansu więc ostatecznie przelozylem do nowej poduchy. Stara byla lekko ugnieciona ale to dosłownie kilka mm, ale cisza w kabinie znaczne większa 🙂 z ciekawostek dodam, że poprzedni mechanik ktory wymieniał rozrząd zamocnowal ten gorny wspornik odwrotnie górą do dołu ale jest juz ok

 5. Witam. Posiadam Lagunę 2.0 16V 135. Mam prośbę. Czy masz dostęp do odczytu momentu dokręcania śrub na obudowie odmy (odmie). Bardzo proszę o pomoc :). Jeszcze jedna sprawa, czym mozna uszczelnić śrubę na obudowie zaworów, niestety trochę podcieka.

 6. No kolego tylko po co używasz kluczy dynamo jak po kliknięciu i tak przeciągasz dalej….. widać to bardzo np przy pierwszej i drugiej śrubie łapy silnika. Ale ogólnie film spoko.

 7. Bardzo dobry filmik. Merytorycznie super, bez przynudzania, konkrety i przyspieszony gdzie trzeba. Technicznie także .
  Statyw za 40 zł czyni cuda.
  Tutaj diagnoza nie była trudna, zerwaną poduchę widać od razu. Jaką masz metodę na ocenę sprawności takiej poduchy olejowej gdy na oko wygląda dobrze?

Dodaj komentarz

Zadzwoń do mnie!