Loading…

Serwis i Naprawa Silników w Warszawie

Mechanika do Silnika - Serwis i Naprawa Silników w Warszawie
Kontakt

Remont Silnika Massey Ferguson 390T po 20,000MTG !!Remont naszego Massey Fergusona 390T!
Wymienione zostało:
-panewki korbowodowe
-zestawy naprawcze(tłok ,cylinder, pierścienie)
-uszczelki(pod głowice ,pod misę olejową ,pod pokrywę klawiatury, pompę wody )
-uszczelniacze zaworowe

Części kompletował mi Dominik z Firmy P.H.U Chojeccy Centrum Zaopatrzenia Rolnictwa

!UWAGA !Na hasło :MLECZNAFARMA -5% rabatu ! Na części do silnika!
https://www.facebook.com/PHU-Chojeccy-Centrum-Zaopatrzenia-Rolnictwa-1513571368772094

Pobrane z Youtube Wszyscy główni producenci, tacy jak Carried, Crawford, Excavators, CAT, Mercedes, John Deere, przebudowane, odnowione i zregenerowane serwomotory. Łożyska są serwisowane, a wirniki wyważone. Sprawdzać! Tutaj można uzyskać pełny serwis i naprawy serwomotorów. Szybko i łatwo poruszasz się po Warszawie. Bez względu na markę czy model Twojego pojazdu, możemy wykonać kompleksową naprawę jego silnika benzynowego lub diesla. Silnik wymienimy po zakończeniu procesu regeneracji w Warszawie.
Kilka przykładów takich marek to Deutz, Kubota, Komatsu, CAT, Caterpillar, John Deere, konserwacja, serwis i regeneracja silników serwo. Naprawiamy zepsute łożyska i niewyważone wirniki. Sprawdzać! Wszystkie aspekty konserwacji i naprawy serwomotorów. W Warszawie działają szybko i skutecznie. Jesteśmy warsztatem samochodowym z pełnym zakresem usług, który może naprawić silniki Diesla i benzyny dla każdej marki i modelu pojazdu. Warszawa to miejsce, w którym wymieniamy silnik za każdym razem, gdy go regenerujemy.

Wykonujemy kompleksowe remonty silników diesla oraz benzynowych do samochodów wszystkich marek. Wykonując regenerację silnika wymieniamy zużywające się elementy w sprzęcie. Nasza firma posiadająca wieloletnie doświadczenie związane z naprawą aut osobowych i dostawczych. Szeroki wachlarz oferowanych usług z zakresu elektryki.

Deutz, Perkins, JCB, CAT, Cummins, John Deere, Naprawa, serwis i regeneracja serwomotorów. Wymieniamy łożyska, wyważamy wirniki. Sprawdź! Kompleksowa naprawa i serwis serwomotorów. Szybko i skutecznie w Warszawie. Wykonujemy kompleksowe remonty silników diesla oraz benzynowych do samochodów wszystkich marek. Wykonując regenerację silnika wymieniamy w Warszawie.

22 thoughts on “Remont Silnika Massey Ferguson 390T po 20,000MTG !!

  1. Gratuluję roboty. Mam pytanie odnośnie modeli silnika 3p czy normą jest po wymianie oleju że pompa (wymieniałem na nową) tak długo inicjuje zaciągnięcie oleju? Odkręciłem pompę razem z rurkami by sprawdzić szczelność połączeń ze ssakiem – jest szczelna. Czy możliwe żeby po spuszczeniu oleju wyciekł tak dokładnie żeby nie była w stanie zaciągnąć go? Jestem na etapie składania silnika i chyba po zalaniu miski olejowej wstrzyknę oleju do rurki od strony filtra.

  2. Dobrze chodzi Ci obrotomierz? Bo ja mf kupiłem w 2013r i miał około 7000tys mtg na dzień dzisiejszy ma około 20000 tys mtg, pracuje na 25ha, jest to możliwe żeby przez 7lat zrobił 13tys mtg? Dziwnie zachowuje się obrotomierz a mianowicie powoli reaguje na dodawanie gazu, nie wiem czym to może być spowodowane

  3. Głowice zdjąłeś i nie będziesz jej planował no okej ale jak juz zdjęte to czemu nie sprawdzić płaszczyzny żeby potem nie rozbierać 2 raz. Mam takiego samego Mf kocur jest straszny 💪😎😎

Dodaj komentarz

Zadzwoń do mnie!