Loading…

Serwis i Naprawa Silników w Warszawie

Mechanika do Silnika - Serwis i Naprawa Silników w Warszawie
Kontakt

John Deere 7430. Naprawa silnika cz. 4. Składanie, wskazówki.Proszę zwrócić uwagę na ustawienie koła pośredniego napędu rozrządu. Koło pośrednie musi być ustawione względem koła wałka rozrządu na znak widoczny na filmie v4 i biała kreska. Ustawienie koła pośredniego jest istotne ponieważ daję ono sygnał na drugi czujnik położenia umieszczony pod pompą wysokiego ciśnienia. Nie powiedziałem o tym na filmie za co przepraszam.

Pobrane z Youtube Deutz, Perkins, JCB, CAT, Cummins, John Deere, Naprawa, serwis i regeneracja serwomotorów. Wymieniamy łożyska, wyważamy wirniki. Sprawdź! Kompleksowa naprawa i serwis serwomotorów. Szybko i skutecznie w Warszawie. Wykonujemy kompleksowe remonty silników diesla oraz benzynowych do samochodów wszystkich marek. Wykonując regenerację silnika wymieniamy w Warszawie.

32 thoughts on “John Deere 7430. Naprawa silnika cz. 4. Składanie, wskazówki.

  1. Od Ciebie coś kupić 😁 to klucze można sprzedać na bazarze… Czy panewki pod korbowody poszły Jd czy KS? Szpilki można kupić w zamienniku 💪 ale sygnowane przez Jd ja tak zrobiłem i 20zł na sztuce w kieszeni 💰 uszczelkę metalową ma Agro Jd dziś patrzyłem coś koło 600zł, ja się zastanawiam czy Victor Reinz czy ta metalowa, finalnie mam mega dylemat ze swoją babcią 😥 można zamknąć oczy złożyć i w pole, ale mi to nie daje spokoju… Tuleje są mega pod względem zużycia tylko 2 do 3 setek ale mają wżery, dosyć sporo i to na każdej tulei… Przez to spać nie mogę 🙄 a są plany turba hybrydy żeby coś więcej tlenu wcisnąć i psi 💪 obawiam się że cała moc znajdzie się w misce…

  2. Według mojej wiedzy koło pośrednie także ma swoje prawidłowe nastawienie względem pozostałych. A zwłaszcza kiedy współpracuje z nim czujnik.
    Nie ustawienie prawidłowe skutkuje sygnalizą błędu.

  3. Szacunek za film. Bo dzisiaj wszystkim mechaniką się w dupach poprzewracało " za wiedzę się płaci" a prawda jest taka, że wszystkiego nauczyli się w serwisach. Jedna sprawa. Bez czerwonego silikonu to nie będzie chodzić 😂 Pozdrawiam 💪

  4. Kolejny bardzo ciekawy film, Pokazujesz rzeczy, które napewno każdemu kto to ogląda się bardzo przydadzą.
    Gdzie się zaopatrujesz w części zamienne, masz jakiś godny polecenia sklep?

Dodaj komentarz

Zadzwoń do mnie!