Loading…

Serwis i Naprawa Silników w Warszawie

Mechanika do Silnika - Serwis i Naprawa Silników w Warszawie
Kontakt

John Deere 7430. Naprawa silnika cz. 4. Składanie, wskazówki.

Posiadamy 10 mobilnych mechaników w Warszawie
+ Sieć Warsztatów Samochodowych

Mobilny Elektryk
+48 570 933 114 

Zajęte dzwoń dalej! ⬇️

Mobilny Mechanik Warszawa
+48 512 149 689Proszę zwrócić uwagę na ustawienie koła pośredniego napędu rozrządu. Koło pośrednie musi być ustawione względem koła wałka rozrządu na znak widoczny na filmie v4 i biała kreska. Ustawienie koła pośredniego jest istotne ponieważ daję ono sygnał na drugi czujnik położenia umieszczony pod pompą wysokiego ciśnienia. Nie powiedziałem o tym na filmie za co przepraszam.

Pobrane z Youtube Deutz, Perkins, JCB, CAT, Cummins, John Deere, Naprawa, serwis i regeneracja serwomotorów. Wymieniamy łożyska, wyważamy wirniki. Sprawdź! Kompleksowa naprawa i serwis serwomotorów. Szybko i skutecznie w Warszawie. Wykonujemy kompleksowe remonty silników diesla oraz benzynowych do samochodów wszystkich marek. Wykonując regenerację silnika wymieniamy w Warszawie.

Posiadamy 10 mobilnych mechaników w Warszawie
+ Sieć Warsztatów Samochodowych

Mobilny Elektryk
+48 570 933 114 

Zajęte dzwoń dalej! ⬇️

Mobilny Mechanik Warszawa
+48 512 149 689

32 thoughts on “John Deere 7430. Naprawa silnika cz. 4. Składanie, wskazówki.

  1. Od Ciebie coś kupić 😁 to klucze można sprzedać na bazarze… Czy panewki pod korbowody poszły Jd czy KS? Szpilki można kupić w zamienniku 💪 ale sygnowane przez Jd ja tak zrobiłem i 20zł na sztuce w kieszeni 💰 uszczelkę metalową ma Agro Jd dziś patrzyłem coś koło 600zł, ja się zastanawiam czy Victor Reinz czy ta metalowa, finalnie mam mega dylemat ze swoją babcią 😥 można zamknąć oczy złożyć i w pole, ale mi to nie daje spokoju… Tuleje są mega pod względem zużycia tylko 2 do 3 setek ale mają wżery, dosyć sporo i to na każdej tulei… Przez to spać nie mogę 🙄 a są plany turba hybrydy żeby coś więcej tlenu wcisnąć i psi 💪 obawiam się że cała moc znajdzie się w misce…

  2. Według mojej wiedzy koło pośrednie także ma swoje prawidłowe nastawienie względem pozostałych. A zwłaszcza kiedy współpracuje z nim czujnik.
    Nie ustawienie prawidłowe skutkuje sygnalizą błędu.

  3. Szacunek za film. Bo dzisiaj wszystkim mechaniką się w dupach poprzewracało " za wiedzę się płaci" a prawda jest taka, że wszystkiego nauczyli się w serwisach. Jedna sprawa. Bez czerwonego silikonu to nie będzie chodzić 😂 Pozdrawiam 💪

  4. Kolejny bardzo ciekawy film, Pokazujesz rzeczy, które napewno każdemu kto to ogląda się bardzo przydadzą.
    Gdzie się zaopatrujesz w części zamienne, masz jakiś godny polecenia sklep?

Dodaj komentarz

Zadzwoń do mnie!