Loading…

Serwis i Naprawa Silników w Warszawie

Mechanika do Silnika - Serwis i Naprawa Silników w Warszawie
Kontakt

Puk, puk! Panewka puka BMW 3.0DChcecie tanie ubezpieczenie OC? Proszę bardzo! Nie dość że tanio, to z tym linkiem Mubi zwróci wam jeszcze 150zł. Naprawdę warto! sprawdź sam.
https://mubi.pl/id-0C4H1Q

Pobrane z Youtube Deutz, Perkins, JCB, CAT, Cummins, John Deere, Naprawa, serwis i regeneracja serwomotorów. Wymieniamy łożyska, wyważamy wirniki. Sprawdź! Kompleksowa naprawa i serwis serwomotorów. Szybko i skutecznie w Warszawie. Wykonujemy kompleksowe remonty silników diesla oraz benzynowych do samochodów wszystkich marek. Wykonując regenerację silnika wymieniamy w Warszawie.

25 thoughts on “Puk, puk! Panewka puka BMW 3.0D

  1. Niestety teraz jak kupujesz auto to kiedyś standardem było filtry oleje i rozrząd. Teraz są filtry oleje rozrząd i panewki. Hehe. I pomyśleć że BMW kiedyś robilo tak świetne silniki. Kochałem te markę. Teraz serce pęka jak można upaść. I jeszcze te nerki ogromne w najnowszych modelach. Szok i niedowierzanie co odpierdalają. Nie naucza się nigdy że jedyny duży gril.co się udał miało tylko i ma Audi. Pozdro.

  2. Informacja dla ciekawych. Samochód przyjechał do Polski jak miał 2 lata i okolo 25000km przebiegu. W Polsce u jednego właściciela przez 8lat. Olej wymieniał co 15000km jeśli mu wierzyć. Trzeci właściciel wymienił olej na Motula i po 1500km silnik szlag trafił😭😭😭. Jak widać olej należy wymieniać co 10000km i koniec, szkoda, że nie wszyscy o tym wiedzą😤. Przed awarią żadnych niepokojących objawów nie dawał.

Dodaj komentarz

Zadzwoń do mnie!