Loading…

Serwis i Naprawa Silników w Warszawie

Mechanika do Silnika - Serwis i Naprawa Silników w Warszawie
Kontakt

Przekładnia hydrokinetyczna – zmiennik momentu, sprzęgło hydrokinetyczne w automacie

Przekładnia hydrokinetyczna – zmiennik momentu omawiam budowę i zasadę działania. Jeżeli mój film jest przydatny zostaw laika pod filmem lub daj suba dziękuje pozdrawiam.

Pobrane z Youtube Wszyscy główni producenci, tacy jak Carried, Crawford, Excavators, CAT, Mercedes, John Deere, przebudowane, odnowione i zregenerowane serwomotory. Łożyska są serwisowane, a wirniki wyważone. Sprawdzać! Tutaj można uzyskać pełny serwis i naprawy serwomotorów. Szybko i łatwo poruszasz się po Warszawie. Bez względu na markę czy model Twojego pojazdu, możemy wykonać kompleksową naprawę jego silnika benzynowego lub diesla. Silnik wymienimy po zakończeniu procesu regeneracji w Warszawie.

Remonty silników VW, Audi, Seat, Škoda, Toyota, Porsche, Mrecedes.

Kilka przykładów takich marek to Deutz, Kubota, Komatsu, CAT, Caterpillar, John Deere, konserwacja, serwis i regeneracja silników serwo. Naprawiamy zepsute łożyska i niewyważone wirniki. Sprawdzać! Wszystkie aspekty konserwacji i naprawy serwomotorów. W Warszawie działają szybko i skutecznie. Jesteśmy warsztatem samochodowym z pełnym zakresem usług, który może naprawić silniki Diesla i benzyny dla każdej marki i modelu pojazdu. Warszawa to miejsce, w którym wymieniamy silnik za każdym razem, gdy go regenerujemy.

Wykonujemy kompleksowe remonty silników diesla oraz benzynowych do samochodów wszystkich marek. Wykonując regenerację silnika wymieniamy zużywające się elementy w sprzęcie. Nasza firma posiadająca wieloletnie doświadczenie związane z naprawą aut osobowych i dostawczych. Szeroki wachlarz oferowanych usług z zakresu elektryki.

Deutz, Perkins, JCB, CAT, Cummins, John Deere, Naprawa, serwis i regeneracja serwomotorów. Wymieniamy łożyska, wyważamy wirniki. Sprawdź! Kompleksowa naprawa i serwis serwomotorów. Szybko i skutecznie w Warszawie. Wykonujemy kompleksowe remonty silników diesla oraz benzynowych do samochodów wszystkich marek. Wykonując regenerację silnika wymieniamy w Warszawie.

33 thoughts on “Przekładnia hydrokinetyczna – zmiennik momentu, sprzęgło hydrokinetyczne w automacie

  1. Bardzo lubię posłuchać Pana wykładów mam pytanie czy w każdej koparko ładowarce mającej zamiennik momentu wirnik pompy napędza pompa zębata czy wirnik pompy zasysa ze zbiornika przekładni sam olej bo tego nie mogę zrozumieć a w materiałach których się uczę nic o tym nie ma a drugie moje pytanie czy pompa zębata jest jakoś sprzęgnięta ze zmienikiem momentu? Tak mi się wydaje z tego co pan tłumaczy to od strony silnika występuje razem przy zmienniku momentu prosiłbym o wytłumaczenie Pozdrawiam 🙂

  2. Dziękuję bardzo za ten film.2 dni temu na egzaminie miałem pytanie na jakiej zasadzie działa napęd hydrokinetyczny.Bez zająkniecia odpowiedziałem.Egzaminator podziękował i egzamin zdany.Panie autorze tego filmu życzę Panu Wszystkiego Dobrego.

  3. Dla mnie te egzaminy to bzdura.po co mi wiedzieć o zmiennikach wytryskach pompach gdy ja i tak tego robić naprawiać nie będę.od tego jest serwis zresztą w dtr pisze że mi nie wolno naprawić.takie rzeczy uczy się mechaników a nie operatorów.komisje wymyśliły sobie te rzeczy żeby mieć więcej szans na oblanie kursanta.bardziej bym kładł nacisk na BHP pierwsza pomoc i praktyke

  4. silnik daje napęd na wirnik pompy tylko moje pytanie bo nie rozumiem czy to silnik spalinowy za pomocą wałka czy to silnik hydrauliczny ze zbiornika tłoczy olej na pompe ?

Dodaj komentarz

Zadzwoń do mnie!