Loading…

Serwis i Naprawa Silników w Warszawie

Mechanika do Silnika - Serwis i Naprawa Silników w Warszawie
Kontakt

POWAŻNA AWARIA SILNIKA ! – CO DALEJ Z AUDICĄ?

W dzisiejszym odcinku opowiem wam o awarii Audicy i co dokładnie się stało.
KONTAKT/WSPÓŁPRACA : mateuszkontakt@onet.pl

Pobrane z Youtube Wszyscy główni producenci, tacy jak Carried, Crawford, Excavators, CAT, Mercedes, John Deere, przebudowane, odnowione i zregenerowane serwomotory. Łożyska są serwisowane, a wirniki wyważone. Sprawdzać! Tutaj można uzyskać pełny serwis i naprawy serwomotorów. Szybko i łatwo poruszasz się po Warszawie. Bez względu na markę czy model Twojego pojazdu, możemy wykonać kompleksową naprawę jego silnika benzynowego lub diesla. Silnik wymienimy po zakończeniu procesu regeneracji w Warszawie.

Remonty silników VW, Audi, Seat, Škoda, Toyota, Porsche, Mrecedes.

Kilka przykładów takich marek to Deutz, Kubota, Komatsu, CAT, Caterpillar, John Deere, konserwacja, serwis i regeneracja silników serwo. Naprawiamy zepsute łożyska i niewyważone wirniki. Sprawdzać! Wszystkie aspekty konserwacji i naprawy serwomotorów. W Warszawie działają szybko i skutecznie. Jesteśmy warsztatem samochodowym z pełnym zakresem usług, który może naprawić silniki Diesla i benzyny dla każdej marki i modelu pojazdu. Warszawa to miejsce, w którym wymieniamy silnik za każdym razem, gdy go regenerujemy.

Wykonujemy kompleksowe remonty silników diesla oraz benzynowych do samochodów wszystkich marek. Wykonując regenerację silnika wymieniamy zużywające się elementy w sprzęcie. Nasza firma posiadająca wieloletnie doświadczenie związane z naprawą aut osobowych i dostawczych. Szeroki wachlarz oferowanych usług z zakresu elektryki.

Deutz, Perkins, JCB, CAT, Cummins, John Deere, Naprawa, serwis i regeneracja serwomotorów. Wymieniamy łożyska, wyważamy wirniki. Sprawdź! Kompleksowa naprawa i serwis serwomotorów. Szybko i skutecznie w Warszawie. Wykonujemy kompleksowe remonty silników diesla oraz benzynowych do samochodów wszystkich marek. Wykonując regenerację silnika wymieniamy w Warszawie.

50 thoughts on “POWAŻNA AWARIA SILNIKA ! – CO DALEJ Z AUDICĄ?

  1. Tak panewke sprawdza sie bez sciągania glowicy odkrecasz swiece i dlugim pretem naciskasz na tlok komplet panewek 100 zeta,chyba ze to sworzeń tloka to glowica w góre

  2. Miałem podobną sytuację (AFN wypluł korbę bokiem na autostradzie). Udało się kupić słupek (z pompą wtryskami, bez osprzętu) z palety za 300 zł. Auto chodziło wszystko się udało. Ale nie oszukujmy się kupując silnik z palety kupujemy tak naprawdę kota w worku może to pochodzić 50 k km bez problemu a może się po 2000 km skończyć. Dlatego auto automatycznie po wymianie silnika sprzedałem

  3. Tyś to jest łeb ładny XDDD na logikę coś jebie w silniku to nie rozpierdalam całego przodu i rozrządu tylko najpierw panewki walka i później wału, No ale jedni wolą robić a drudzy zrobić

  4. Jak to tylko panewa i z walek i korbą jest dobrze wymiana kompletna panewek dobry olej filtr oleju pojezdzic delikatnie do tysiaca km wymienic olej z filtrem i jezdzic dalej .
    Ole płacz jak slysze ze panewe trzeba wymienic ….

  5. Ci co piszą włóż 1.8T myślą, że to tak chop siup podłączyć 1.8T i gra gitara. no nie dzieci..wszystko trzeba wymieniać jak montujecie ten silnik.. ani to pod wzgledem ekonomicznym nie mądre ani nikomu by trego sie nie chcialo robic.

Dodaj komentarz

Zadzwoń do mnie!