Loading…

Serwis i Naprawa Silników w Warszawie

Mechanika do Silnika - Serwis i Naprawa Silników w Warszawie
Kontakt

POLICJA CHCIAŁA NAS ZŁAPAĆ – 80 km/h ROWEREM!Moje social media:
Facebook: Enduroboy #54
Instagram: enduroboy_54
Snapchat: jackiewicz.m

Formularz do koszulek ( dla chętnych są też bluzy. W celu uzyskania większej ilości informacji zapraszam do kontaktu drogą mailową lub w wiadomości prywatnej na fb: Enduroboy #54 )

https://docs.google.com/forms/d/e/1FA

Paypal:
https://www.paypal.me/enduroboy54

Zapraszam wszystkich na grupę na Facebooku #54team

Pobrane z Youtube Deutz, Perkins, JCB, CAT, Cummins, John Deere, Naprawa, serwis i regeneracja serwomotorów. Wymieniamy łożyska, wyważamy wirniki. Sprawdź! Kompleksowa naprawa i serwis serwomotorów. Szybko i skutecznie w Warszawie. Wykonujemy kompleksowe remonty silników diesla oraz benzynowych do samochodów wszystkich marek. Wykonując regenerację silnika wymieniamy w Warszawie.

50 thoughts on “POLICJA CHCIAŁA NAS ZŁAPAĆ – 80 km/h ROWEREM!

  1. Hahaha niezłe jaja dajecie na tych rowerach 😂😂 przypadkiem wpadłem na ten filmik spoko jest. Ale co za moc macie w tych silnikach że tak to jedzie 😱

  2. Siemano mam prośbę proszę I kontakt chce taki sprzęt na chwilę obecnom jeżdżę na desce elekt ale bardzo chciałbym nabyć takie caacoko .mieszkam w rotterdamie a tu nigdzie nie widziałem takiego zajebisteho rawera

  3. Siemano, mam pytanko, w filmiku w 2.09 kolega od elektryka pokazauje zabezpiecznie, alarm i blokade kola. Jak cos takiego założyć? Albo gdzie kupic?

  4. Właśnie przez takich jak wy kierowcy nie lubią rowerzystów. Jak chcecie jeździć w taki sposób, to nie na ulicy, bo tylko psujecie reputacje normalnych kolarzy. Sama jeżdżę na szosie. Na ulicy każdy powinien mieć do siebie szacunek. Stwarzacie duże niebezpieczeństwo na drodze i ciekawe kto będzie winny w razie wypadku? weźcie się w łeb puknijcie.

  5. Jestem osobą niepełnosprawną mam marzenie by pojechać z moimi córeczkami (9 i 4 lata) i żoną na rowerową wycieczkę niestety jedynie jest to możliwe na rowerze elektrycznymi, gdyż mój stan zdrowia pogorszył się. Jaka jest cena takiego roweru?

Dodaj komentarz

Zadzwoń do mnie!