Loading…

Serwis i Naprawa Silników w Warszawie

Mechanika do Silnika - Serwis i Naprawa Silników w Warszawie
Kontakt

PLANOWANIE GŁOWICY JAK TO ZROBIĆ SAMEMU TANIO I SKUTECZNIE, BADANIE MIKROSKOPEM NEUTRONOWYM.

Dzień dobry
Dzisiaj prezentuję profesjonalny sposób na planowanie głowicy silnika, tego typu obróbkę stosuje się w silnikach specjalnie przygotowywanych do wywalenia na złom.
Pozdrawiam!

P.S.
W trakcie kręcenia filmu nie ucierpiały żadne zwierzęta.

NOWE !! Gadżety Profesora
https://sklep660527.shoparena.pl/

ZRZUTA NA NOWE LOKUM PROFESORA:
(niedługo więcej info na ten temat…)
https://zrzutka.pl/ba9dyn
ALBO
09 2490 0005 0000 4000 3938 8281
Paypal:
https://paypal.me/ProfesorChris?locale.x=pl_PL

facebook
https://www.facebook.com/ProfesorKris/

Instagram:
https://www.instagram.com/profesor_chris/

Warsztat Profesora:
https://g.page/ProfesorChris?share

Meble warsztatowe których używam
https://fastservice24.pl/

Pobrane z Youtube Wszyscy główni producenci, tacy jak Carried, Crawford, Excavators, CAT, Mercedes, John Deere, przebudowane, odnowione i zregenerowane serwomotory. Łożyska są serwisowane, a wirniki wyważone. Sprawdzać! Tutaj można uzyskać pełny serwis i naprawy serwomotorów. Szybko i łatwo poruszasz się po Warszawie. Bez względu na markę czy model Twojego pojazdu, możemy wykonać kompleksową naprawę jego silnika benzynowego lub diesla. Silnik wymienimy po zakończeniu procesu regeneracji w Warszawie.

Remonty silników VW, Audi, Seat, Škoda, Toyota, Porsche, Mrecedes.

Kilka przykładów takich marek to Deutz, Kubota, Komatsu, CAT, Caterpillar, John Deere, konserwacja, serwis i regeneracja silników serwo. Naprawiamy zepsute łożyska i niewyważone wirniki. Sprawdzać! Wszystkie aspekty konserwacji i naprawy serwomotorów. W Warszawie działają szybko i skutecznie. Jesteśmy warsztatem samochodowym z pełnym zakresem usług, który może naprawić silniki Diesla i benzyny dla każdej marki i modelu pojazdu. Warszawa to miejsce, w którym wymieniamy silnik za każdym razem, gdy go regenerujemy.

Wykonujemy kompleksowe remonty silników diesla oraz benzynowych do samochodów wszystkich marek. Wykonując regenerację silnika wymieniamy zużywające się elementy w sprzęcie. Nasza firma posiadająca wieloletnie doświadczenie związane z naprawą aut osobowych i dostawczych. Szeroki wachlarz oferowanych usług z zakresu elektryki.

Deutz, Perkins, JCB, CAT, Cummins, John Deere, Naprawa, serwis i regeneracja serwomotorów. Wymieniamy łożyska, wyważamy wirniki. Sprawdź! Kompleksowa naprawa i serwis serwomotorów. Szybko i skutecznie w Warszawie. Wykonujemy kompleksowe remonty silników diesla oraz benzynowych do samochodów wszystkich marek. Wykonując regenerację silnika wymieniamy w Warszawie.

28 thoughts on “PLANOWANIE GŁOWICY JAK TO ZROBIĆ SAMEMU TANIO I SKUTECZNIE, BADANIE MIKROSKOPEM NEUTRONOWYM.

  1. Czyli planowanie głowicy to naciąganie ludzi , dzięki chris za dobrą radę ,choć przez chwilę miałem wrażenie że sobie jaja robisz. powiedz jak długo trzeba ciągnąć żeby było dobrze splanowane .

  2. Widać rażące błędy podczas obróbki, głowica podczas obróbki ześlizguje się z materiału ciernego lekko hacząc o krawężnik co jest nie dopuszczalne podczas tak precyzyjnej obróbki 🤣🤣🤣🤣🤣

  3. Echm muszę się wtrącić za pokazywanie pięknej fachowcowej sztuki planowania głowic 😆😅 przecież ten filmik narusza setki jeśli nie tysiące patentów i odbiera robotę " planistowaczom " przez to będzie wysyp Januszy planowaczów głowic. 😆😅 Tylkom martwi mnie że profesor nie planował tej głowicy na mokro jak sztuka nakazuje przez co rysy wydatniejsze.

  4. Cześć czy uważasz że za każdym razem trzeba planować głowice? Miesza się olej z płynem prez uszczelkę pod głowicą czy jeśli spr. ją liniałem głowice i jest prosta jest sens oddawać ja na obróbkę?

  5. Jeden podstawowy błąd podczas tej obróbki.Głowics nie była chłodzona i to może choć nie musi mieć wpływu na dalszą eksploatację.Ale to pewnie drobny błąd początkującego😂

Dodaj komentarz

Zadzwoń do mnie!