Loading…

Serwis i Naprawa Silników w Warszawie

Mechanika do Silnika - Serwis i Naprawa Silników w Warszawie
Kontakt

Naprawy, które czekają każde Audi A3 2.0 TFSI DSG15 tys km zrobione, także to dobry czas by podzielić się tym co może Was czekać w A3 8P DSG 2.0 TFSI 🙂

✔️ Oblicz czy nie przepłacasz na OC – https://bit.ly/Oblicz_i_oszczedz_500z
🚗 Dodaj auto na naszą giełdę – https://bit.ly/Dodaj_ogoszenie
——————————————————————
🔧 Nasza strona: http://autobooster.weebly.com/aktualnosci
——————————————————————
🔎 Nasze sociale:
Facebook: https://www.facebook.com/AUTOBOOSTER/
Instagram: https://www.instagram.com/autobooster_/

Pobrane z Youtube Wszyscy główni producenci, tacy jak Carried, Crawford, Excavators, CAT, Mercedes, John Deere, przebudowane, odnowione i zregenerowane serwomotory. Łożyska są serwisowane, a wirniki wyważone. Sprawdzać! Tutaj można uzyskać pełny serwis i naprawy serwomotorów. Szybko i łatwo poruszasz się po Warszawie. Bez względu na markę czy model Twojego pojazdu, możemy wykonać kompleksową naprawę jego silnika benzynowego lub diesla. Silnik wymienimy po zakończeniu procesu regeneracji w Warszawie.

Remonty silników VW, Audi, Seat, Škoda, Toyota, Porsche, Mrecedes.

Kilka przykładów takich marek to Deutz, Kubota, Komatsu, CAT, Caterpillar, John Deere, konserwacja, serwis i regeneracja silników serwo. Naprawiamy zepsute łożyska i niewyważone wirniki. Sprawdzać! Wszystkie aspekty konserwacji i naprawy serwomotorów. W Warszawie działają szybko i skutecznie. Jesteśmy warsztatem samochodowym z pełnym zakresem usług, który może naprawić silniki Diesla i benzyny dla każdej marki i modelu pojazdu. Warszawa to miejsce, w którym wymieniamy silnik za każdym razem, gdy go regenerujemy.

Wykonujemy kompleksowe remonty silników diesla oraz benzynowych do samochodów wszystkich marek. Wykonując regenerację silnika wymieniamy zużywające się elementy w sprzęcie. Nasza firma posiadająca wieloletnie doświadczenie związane z naprawą aut osobowych i dostawczych. Szeroki wachlarz oferowanych usług z zakresu elektryki.

Deutz, Perkins, JCB, CAT, Cummins, John Deere, Naprawa, serwis i regeneracja serwomotorów. Wymieniamy łożyska, wyważamy wirniki. Sprawdź! Kompleksowa naprawa i serwis serwomotorów. Szybko i skutecznie w Warszawie. Wykonujemy kompleksowe remonty silników diesla oraz benzynowych do samochodów wszystkich marek. Wykonując regenerację silnika wymieniamy w Warszawie.

14 thoughts on “Naprawy, które czekają każde Audi A3 2.0 TFSI DSG

  1. Podoba mi się drogie koszty utrzymania?.…chce benzynę który najlepszy ? Może 1.4 tfsi automat najlepiej 😀👍🏻
    Fajne po mieście nie tylko 30 000 trzeba mieć 😀👍🏻

  2. Mam znajomego co ma a4 z tym silnikiem, w skrócie powiem że w przeciągu roku czasu zepsuło się w nim wszystko co mogło się w nim zepsuć jeśli chodzi o silnik…

  3. W A5 2012 ten sam silnik wytrzymał mniej niż 60k km i musiał być wymieniony na nowy. Aktualny motor jakoś przejechał aż 80k km od wymiany, ale skrzynia biegów za to się pierdoli niesamowicie.
    *Oba motory to 2.0tfsi 211km, skrzynia to tip tronic.

  4. Jeszcze nagar i odma z ważnych rzeczy, n75, n80 i dv też lubią zawodzić, kosztują niedużo i warto to też zrobić po zakupie, koszty robocizny trochę rozmijają się z prawdą, we Wrocławiu za 150zl to nikt maski nie otworzy

Dodaj komentarz

Zadzwoń do mnie!