Loading…

Serwis i Naprawa Silników w Warszawie

Mechanika do Silnika - Serwis i Naprawa Silników w Warszawie
Kontakt

KOMPLETNY REMONT SILNIKA w PRZEPIĘKNEJ V8 | CORVETTA🚗 Bohaterem odcinka „AUTODYŻURU” jest CORVETTA V8🚗

Siemka! Dzisiaj w „AUTODYŻURZE” zajmiemy się fajnym, kultowym i dość nietypowym autem, które z USA sprowadzono z uszkodzonym silnikiem. O jakim samochodzie mowa? Dzisiejszym bohaterem jest Chevrolet Corvetta 6.0 l V8 405KM.

Diagnoza została już postawiona w innym warsztacie i padło na stukającą panewkę, więc bez zbędnego namysłu wyciągnęliśmy silnik i rozebraliśmy go w celu określenia, co jest potrzebne do przywrócenia auta do życia. Silnik odpalił, jednak to nie koniec historii, dlatego kolejne wątki Corvetty pokażemy w następnych odcinkach.

Pamiętajcie o subach i komentarzach. Pozdrowionka!

📢 EKG Auto Serwis znajdziesz na:
Facebooku: https://www.facebook.com/EKGAutoSerwis
WWW: https://ekgautoserwis.pl/
Instagramie: https://www.instagram.com/auto_dyzur
Tiktoku: https://www.tiktok.com/@autodyzur

📍 EKG AUTO SERWIS
Skórzewska 14A
62-081 Wysogotowo
Email – biuro@ekgautoserwis.pl

#AUTODYŻUR #EKGAUTOSERWIS #CORVETTAV8

Pobrane z Youtube Deutz, Perkins, JCB, CAT, Cummins, John Deere, Naprawa, serwis i regeneracja serwomotorów. Wymieniamy łożyska, wyważamy wirniki. Sprawdź! Kompleksowa naprawa i serwis serwomotorów. Szybko i skutecznie w Warszawie. Wykonujemy kompleksowe remonty silników diesla oraz benzynowych do samochodów wszystkich marek. Wykonując regenerację silnika wymieniamy w Warszawie.

13 thoughts on “KOMPLETNY REMONT SILNIKA w PRZEPIĘKNEJ V8 | CORVETTA

  1. dawno nie straciłem czasu na obejrzenie tak bezwartościowego filmu (i tak przewijałem bo pan opowiada o niczym). Bez znaczenia czy to było rozkładane, wada produkcyjna wałka czy wada składającego silnik w fabryce jest to tak jednostkowy przypadek że nic nie mówi o tym silniku. Pan stwierdził że miał te silniki za pancerne a teraz już nie ma bo nastąpiła awaria z nieznanych przyczyn i teraz już nie jest bo jeden się popsuł ?

    Fajnie ze w Z06 stwierdzili że silnik ma 6 a nie 7 litrów pojemności a mechanicy nie poprawili błędu – tak wiem czepiam się szczegółów. Ponadto dziwnym jest ze w 8:03 minucie filmu widać ze cześć popychaczy (4 sztuki) jest krótsza a ten silnik ma wszystkie popychacze tego samego rozmiaru i tego nikt nie przeanalizował.

    Nie twierdzę że mechanikom i warsztatowi brakuje wiedzy ale te nieścisłości i opisy powodują że to raczej naprawa na zasadzie wymiany niż pełnego rozeznania w temacie.

Dodaj komentarz

Zadzwoń do mnie!