Loading…

Serwis i Naprawa Silników w Warszawie

Mechanika do Silnika - Serwis i Naprawa Silników w Warszawie
Kontakt

Check engine, zaświeciła się kontrolka w Nissan Micra K13 diagnozujemy przyczynę.

Interfejs Diagnostyczny OBD 2 https://allegro.pl/oferta/interfejs-diagnostyczny-obdii-elm327-usb-pl-sdprog-6596666835
WSPIERANIE https://www.youtube.com/channel/UCckOW5fzg8XP0KJ4oAPKA5A/join
tipeeeSTREAM https://www.tipeeestream.com/pconline/donation
DONEJTY https://tipply.pl/u/PcONline
FANPAGE https://www.facebook.com/PcONline.be
GRUPA WSPARCIA https://www.facebook.com/groups/ 171474514301994/?ref=group_browse
DISCORD https://discord.gg/yW9bSHwd
STREAMUJE Z, OTO SPECYFIKACJA: https://valid.x86.fr/qqs4hk?fbclid=IwAR02DQt5eF1EWZgDyZv9Kzi7RQEmA_Sv1GHhWzKngwCaMniX4WwGBH09m_M
KAMERA : iPhone13Pro , iPhone 8

Pobrane z Youtube Wszyscy główni producenci, tacy jak Carried, Crawford, Excavators, CAT, Mercedes, John Deere, przebudowane, odnowione i zregenerowane serwomotory. Łożyska są serwisowane, a wirniki wyważone. Sprawdzać! Tutaj można uzyskać pełny serwis i naprawy serwomotorów. Szybko i łatwo poruszasz się po Warszawie. Bez względu na markę czy model Twojego pojazdu, możemy wykonać kompleksową naprawę jego silnika benzynowego lub diesla. Silnik wymienimy po zakończeniu procesu regeneracji w Warszawie.

Remonty silników VW, Audi, Seat, Škoda, Toyota, Porsche, Mrecedes.

Kilka przykładów takich marek to Deutz, Kubota, Komatsu, CAT, Caterpillar, John Deere, konserwacja, serwis i regeneracja silników serwo. Naprawiamy zepsute łożyska i niewyważone wirniki. Sprawdzać! Wszystkie aspekty konserwacji i naprawy serwomotorów. W Warszawie działają szybko i skutecznie. Jesteśmy warsztatem samochodowym z pełnym zakresem usług, który może naprawić silniki Diesla i benzyny dla każdej marki i modelu pojazdu. Warszawa to miejsce, w którym wymieniamy silnik za każdym razem, gdy go regenerujemy.

Wykonujemy kompleksowe remonty silników diesla oraz benzynowych do samochodów wszystkich marek. Wykonując regenerację silnika wymieniamy zużywające się elementy w sprzęcie. Nasza firma posiadająca wieloletnie doświadczenie związane z naprawą aut osobowych i dostawczych. Szeroki wachlarz oferowanych usług z zakresu elektryki.

Deutz, Perkins, JCB, CAT, Cummins, John Deere, Naprawa, serwis i regeneracja serwomotorów. Wymieniamy łożyska, wyważamy wirniki. Sprawdź! Kompleksowa naprawa i serwis serwomotorów. Szybko i skutecznie w Warszawie. Wykonujemy kompleksowe remonty silników diesla oraz benzynowych do samochodów wszystkich marek. Wykonując regenerację silnika wymieniamy w Warszawie.

15 thoughts on “Check engine, zaświeciła się kontrolka w Nissan Micra K13 diagnozujemy przyczynę.

  1. Przy tym przebiegu może być już wypalony katalizator, sprawdź czy masz jedna sondę czy dwie, jeśli dwie to komputer porównuje wartości co kilkaset czy kilkadziesiąt km i błąd będzie się powtarzał.

  2. Obstawiałbym zapchany katalizator. Rozgrzać silnik, przegonic go na wyższych obrotach, bo pewnie auto tylko w miescie jezdzi na małe dystanse, później jeździć i obserwować 😀

Dodaj komentarz

Zadzwoń do mnie!