Loading…

Serwis i Naprawa Silników w Warszawie

Mechanika do Silnika - Serwis i Naprawa Silników w Warszawie
Kontakt

CAŁA PRAWDA o polskich samochodach IZERAPROMKA VIKINGÓW: https://bit.ly/VikingowaPromocja
INNE ODCINKI: http://bit.ly/3aemB4i
DRUGI KANAŁ: https://www.youtube.com/channel/UCgPW2vcVvLL-pFEcmj0xLNw

INSTAGRAM: https://www.instagram.com/lukaszskalba

Polski samochód elektryczny Izera został zaprezentowany po raz pierwszy 2 lata temu. Izera to auta elektryczne, które mają być produkowane w polskiej fabryce w Jaworznie. Za markę Izera odpowiada państwowa spółka ElectroMobility Poland.

W dzisiejszej Całej prawdzie o Izerze poruszymy temat: platformy technologicznej dla Izery, perypetii z integratorem technicznym EDAG Engineering, ustawą Lex Izera i wiele więcej.

Projekt Izera na obecnym etapie wygląda jak żart. W materiale przedstawię Wam szczegółowo na jakim etapie są samochody polskie elektryczne Izera i jaka jest w ogóle szansa na powodzenie tego projektu.

Spis treści:

0:00 Akt 1: POLSKI samochód…?
6:28 Akt 2: Wszystko się sypie…
10:29 Akt 3: Fabryka widmo i pseudo-ekologia

Miłego oglądania 🙂

Pobrane z Youtube Serwis i Naprawa Silników w Warszawie – Mechanika do Silnika – Serwis i Naprawa Silników w Warszawie. Naprawa silników, remonty kapitalne Warszawa. Warszawa zajmują się kompleksowym serwisem silników samochodowych. W ofercie diagnostyka naprawa i remont silnika. Umów się na serwis.

Naprawa Silnika Warszawa

Naprawy silników na terenie Warszawy dokonujemy niemal każdego dnia i mamy bazę zaufanych klientów, którzy potwierdzą, że jesteśmy godnym zaufania mechanikami samochodowymi. Wymiana poduszki silnika, naprawa silników Audi,,naprawa silników BMW,,naprawa silników Citroen,,naprawa silników Dacia,,naprawa silników Fiat,,naprawa silników Ford,,naprawa silników Hyundai,,naprawa silników Kia,,naprawa silników Mercedes,,naprawa silników Nissan,,naprawa silników Opel,,naprawa silników Peugeot,,naprawa silników Renault,,naprawa silników SEAT,,naprawa silników Skoda,,naprawa silników Toyota,,naprawa silników Volkswagen,,naprawa silników Volvo,,,naprawa silników Abarth,,naprawa silników Alfa Romeo,,naprawa silników Alpina,,naprawa silników Aston Martin,,naprawa silników Bentley,,naprawa silników Cupra,,naprawa silników Dodge,,naprawa silników DS,,naprawa silników Ferrari,,naprawa silników Fuso,,naprawa silników Honda,,naprawa silników Ineos,,naprawa silników Isuzu,,naprawa silników Iveco,,naprawa silników Jaguar,,naprawa silników Jeep,,naprawa silników Kawasaki,,naprawa silników Lamborghini,,naprawa silników Land Rover,,naprawa silników LEVC,,naprawa silników Lexus,,naprawa silników MAN,,naprawa silników Maserati,,naprawa silników Maxus,,naprawa silników Mazda,,naprawa silników McLaren,,naprawa silników MINI,,naprawa silników Mitsubishi,,naprawa silników Piaggio,,naprawa silników Porsche,,naprawa silników RAM,,naprawa silników Renault Trucks,,naprawa silników Rolls-Royce,,naprawa silników Seres,,naprawa silników Skywell,,naprawa silników Smart,,naprawa silników SsangYong,,naprawa silników Subaru,,naprawa silników Suzuki,,naprawa silników Tesla,,Andoria naprawa silników ,Autobianchi naprawa silników ,Cadillac naprawa silników ,Caterham naprawa silników ,Chevrolet naprawa silników ,Chrysler naprawa silników ,Corvette naprawa silników ,Daewoo naprawa silników ,Daewoo Motor naprawa silników ,Damis naprawa silników ,DMC naprawa silników ,FSO naprawa silników ,GAZ naprawa silników ,GAZ-AVC naprawa silników ,Hummer naprawa silników ,Infiniti naprawa silników ,Intrall naprawa silników ,Izera naprawa silników ,Lada naprawa silników ,Lancia naprawa silników ,LDV naprawa silników ,Ligier naprawa silników ,Lotus naprawa silników ,LTI naprawa silników ,Maybach naprawa silników ,MG naprawa silników ,Polski Fiat naprawa silników ,Rover naprawa silników ,Saab naprawa silników ,Tata naprawa silników, serwis subaru, serwis silnik naprawa, Mechanika do Silnika – Serwis i Naprawa Silników w Warszawie, naprawa pomp wtryskowych,

Nasi Mechanicy zajmują się kompleksowym serwisem silników samochodowych. W ofercie diagnostyka naprawa i remont silnika. Umów się na serwis.

Warsztat Mechaniki, Elektryki Samochodowej, Mechanik Diagnostyka, Mechanika Samochodowa Diesel, LPG, oraz Serwis Samochodowy i naprawa silników, Naprawa silnika to kosztowna usługa w cenniku w większości serwisów samochodowych. … W tym czasie mechanik samochodowy szlifuje wał karbowy zapraszamy.

35 thoughts on “CAŁA PRAWDA o polskich samochodach IZERA

 1. Temat polskiego auta elektrycznego będę kontynuował, bo dosłownie przed chwilą dotarły do mnie nowe informacje, które są ultra mocne 😈 Jeśli chcecie wesprzeć moją pracę, podeślijcie materiał znajomym! 🙂

 2. Szkoda że za takie przedsięwzięcie bierze się Skarb Państwa. Będą latami rozpieprzać pieniądze bez żadnego
  sensownego pomysłu. Snuć bajkowe obietnice. Przesuwać w nieskończoność terminy pozornych działań.
  Najgorsze jest to, że nikt nikogo nie kontroluje i nie rozlicza z kosztów. Od początku, to projekt skazany na porażkę.

 3. Widać, że autor nie ma pojęcia o inżynierii.
  COVID i wojna mają ogromny wpływ na projektowanie!!! Masz już zrobione kupę roboty a nagle okazuje się, że musisz poszukać nowego kanału zaopatrzeniowego i pod niego przeprojektować system.
  Nowe projekty mają nawet gorzej niż aktualna produkcja, bo duzi producenci podpisują umowy na dostępność komponentów na długi czas do przodu i przy brakach to oni są pierwsi zaopatrywani. Całą reszta musi się ustawiać w kolejce i nagle rok czekania na komponent staje się czymś normalnym. Nie da się robić projektu czekając rok na komponent bo żadnych testów nie wykonasz.

  A tak w ogóle: chińskie Geely ma dostarczać komponenty, przynajmniej takie są przecieki na lewo i prawo. Pewnie nie idą oficjalnych oświadczeń aby nie było siary jak nie wyjdzie. Jeśli pierwsza wersja będzie od Chińczyków z tylko zmienioną karoserią i trochę wykończeniem kabiny (jak Fabia i Ibiza). Byle tylko wydać pierwszą wersję aby móc zbierać opinie z rynku i pracować nad drugą wersją. Jeśli Geely to by znaczyło, że eksperci sąangażowani.

  A naigrywanie się z marketingu albo wycinku lasu to już jest…. Marketing zwykle to bełkot. A powoływanie się na Tuska i Auto Świat? Przecież oba są do rdzenia pro-niemieccy. W Autoświat nawet opony niemieckich producentów mają dziwnie lepsze rezultaty w porównaniu do innych niż w innych rankingach.

 4. Nie trzeba produkować w pl samochodu wystarczy wyprodukować silnik na wodór kompatybilny jeżdżący po polsce np stary vw passatem ,lub innymi modelami po przeróbkach i do tego dopłatą do wymiany silnika

 5. Oscypki robić i porządną kaszankę . Dajcie sobie spokój z tym zadęciem
  bo się od ziemi oderwiecie . Polski Fiat to była najgłupsza nazwa świata .
  To tak jak nazwać samochód Albański Trabant . Żenada i tyle .

 6. Lepsza Izera a jeszcze lepsze auta wodorowe niż elektrownie atomowe,a obietnice Morawieckiego można traktować jako bajki,jakby n.p.Zbigniew Ziobro był Premierem to ,to co mówi byłoby bardzo prawdoppdobne……a kurzu z dróg nie ma co porównywać do spalin z ropy -kurz nie jest tka szkodliwy chorobowo jak spaliny ,nie powoduje raka jak spaliny z ropy…..

 7. W miejscach chronionym przyrody nie powinno się niczego budować to powinno być zakazane karą więzienia są miejsca w którym nie rosną drzewa czyli opustoszałe wsie tam sobie budujcie a od lasów z jeziorami czy bagna z drzewami won mi od tego z daleka

 8. A może ludzie z zarządu firmy to jakaś rodzina z jakimiś politykami ?
  Ktoś się przyglądał temu ?
  Ta fabryka powstanie tak jak port komunikacyjny i szybkie koleje
  Czyli skończy się na pensjach dla dyrektorów i zarządów tych firm.
  I zapewne o to chodzi

 9. Dobry kanał, bardzo ciekawy i bardzo dobrze prowadzony. Bardzo rozjaśniający otaczającą nas rzeczywistość tylko dlaczego podpiera się ( całkowicie niepotrzebnie ) Pan takim blagierem i politycznym szambem jak Tusk ???
  Myślę, że dla utrzymania dobrego " zdrowia "
  ( a ono jest ) Pańskiego kanału nie powinien się Pan potpierać opiniami takich szumowin bo nie ma takiej potrzeby. Życzę dalszych sukcesów i serdecznie pozdrawiam.

 10. No i co teraz ?? 😀 Nie masz pojęcia o grupach motoryzacyjnych. Chcesz mi powiedzieć, że Volvo nie jest Szwedzkie, Peugeot nie jest francuski, fiat nie jest włoski nie mówiąc już o Lancii. Skoda została wykupiona przez grupę VAG, więc z niemiec płynie kapitał na produkcje tych samochodów, więc przykład z dupy, dokładnie tak samo Dacia, która należy do Renault. Teraz podpisali umowę z Geely , przeprosisz? Sądzę, że nie.

 11. Może tak spojżeć tez z pozytywnej strony, przyjanmniej coś chcą zrobić, są plany. Ciezko jest cos stworzyc od zera panie madraliński. Inne koncerny nie chcą współpracowac , utrudniają powstawanie konkuręcji. Czyli lepiej jest nic nie robić? Co ma malkontent

 12. EMP nie miało zamiaru sprzedawać aut tylko marzenie… A jej jedynym klientem był rząd PiS, który chciał zapłacić za obietnice budowy polskiego auta. Uważam, że rząd powinien zwrócić się o zwrot funduszy przekazanych tej firmie. Jedynie to może ich uchronić przed komisją śledczą. EMP wybrało podwykonawcę i w zasadzie nic się nie zmieniło. Geely będzie sprzedawać swoje auta z innym logo, a EMP dalej będzie chciało ciągnąć kasę z budżetu.

Dodaj komentarz

Zadzwoń do mnie!