Loading…

Serwis i Naprawa Silników w Warszawie

Mechanika do Silnika - Serwis i Naprawa Silników w Warszawie
Kontakt

Błędy przy składaniu silnika🙄Rozbieram go po remoncie 4.2v8Klient zwrócił się do nas z dużym problemem, pojazdem marki Audi s4b6 z silnikiem 4.2v8.
Auto po remoncie kapitalnym pali olbrzymie ilości oleju silnikowego 4l/1000km
YT-08518

Na moim kanale dowiecie się wielu ciekawych rzeczy z mechaniki samochodowej. Zapraszam do oglądania:)

Drodzy widzowie, ze względu na dużą liczbę zapytań w sprawach doradztwa mechaniki pojazdów nie zawsze jestem w stanie szybko odpisać, dlatego uruchamiam Patronite.
Osoby wspierające mój kanał zawsze otrzymają odpowiedź i pomoc w sprawie autka ; ]

Z góry dziękuje osobą wspierającym mój kanał, w końcu stać mnie na dobrego jabola ; ]

poczta: E-mail ytgaragepoland@gmail.com
https://www.instagram.com/garagepoland/
https://www.facebook.com/GaragePoland
https://patronite.pl/profil/541136/ga… Zapraszam na PATRONITE ;]

Nasz serwis mieści się przy ulicy Kolejowej 40 w Zielonce 05-220
tel.510992669
Godziny otwarcia
Pn-pt 8:30-18:00
Sob 8:00-14:00

Pobrane z Youtube Deutz, Perkins, JCB, CAT, Cummins, John Deere, Naprawa, serwis i regeneracja serwomotorów. Wymieniamy łożyska, wyważamy wirniki. Sprawdź! Kompleksowa naprawa i serwis serwomotorów. Szybko i skutecznie w Warszawie. Wykonujemy kompleksowe remonty silników diesla oraz benzynowych do samochodów wszystkich marek. Wykonując regenerację silnika wymieniamy w Warszawie.

37 thoughts on “Błędy przy składaniu silnika🙄Rozbieram go po remoncie 4.2v8

  1. zawsze mnie zastanawia ekonomiczny sens remontowania silnika w takim aucie , wiadomo nie interesuje mnie za co ktoś wydaję pieniądze , ale przecież taki remont to równowartość samochodu .

  2. Najbardziej bawi mnie fakt jak to Polacy kupują przejechane do granic możliwości graty z Niemiec , z których później zamiast się cieszyć z samego nabytku i jazdy , sprawiają im tylko kłopoty i wysokie koszty eksploatacji .
    Ale najważniejsze, że ma Audi A8 , zaś sąsiad z drugiej klatki spać nie może widząc auto sąsiada .

  3. Co do oznaczeń kierunku pracy paska- serio? Ma to znaczenie przy ponownym założeniu ale w momencie zakładania, licząc że nie będzie demontowany, będzie tak samo się zachowywał jak ten założony, według Ciebie, poprawnie.

  4. Myślę , że szanujący się mechanik nie powinien powielać bajek właściciela samochodu o kapitalnym remoncie silnika . Trzeba było zadać pytanie ile zapłacił za ten " kapitalny remont " . Mając doświadczenie i znając ceny części , można łatwo zrewidować czy mogła w tym wypadku być mowa o kapitalnym remoncie . Chyba , chyba , że właściciel ze swoją V 8 udał się do garażu na osiedlu .

  5. Szacun że umiesz przyznać się do błędu i wyciągnoleś wnioski na przyszłość .Szanuje takich ludzi.Kazdy się myli ale nie każdy ma jaja żeby się przyznać do błędów

  6. Zawsze mnie dziwi co wy widzicie w tych starych paździerzach od Audi. Przecież to ani ładne, ani nie jedzie nawet. do tego śmieszna cena która rosnąć nie będzie 😆

  7. Jakże mnie to nie dziwi. Kiedyś przyszedł do mojego taty "fahowiec" od fliz. Pomierzył łazienkę i mówi, chłopie to będzie kupa roboty…któż ci te sciany ta spierd..lił że gakie krzywe. A tata mówi….a przecież ty żeś 20 lat temu tynkował mi całą chałupe….tutaj tak samo..

  8. ogólnie to strach dać mechanikowi jakieś zlecenie naprawy bo jedni ciężej drudzy lżej pracują by kupić sobie jakiś samochód który od czasu do czasu się psuje a że remont do spora sumka trzeba wyłożyć a w tym wypadku pewnie klient będzie musiał wyłożyć 2 razy taką sumkę za naprawę po kimś ale mimo wszystko szacun za podjęcia się naprawy po kimś oraz ukazanie rzeczy warsztatowych w ciekawy i treściwy sposób

Dodaj komentarz

Zadzwoń do mnie!