Loading…

Serwis i Naprawa Silników w Warszawie

Mechanika do Silnika - Serwis i Naprawa Silników w Warszawie
Kontakt

Analiza silników SKYACTIV. Wolnossak ze sprężarką, który spala prawie samo powietrze? Jak to działa?

Film się spodobał? ► Łapka w górę i subskrypcja!
Współpraca / Cooperation ► povagowani@gmail.com
Wesprzyj moją pracę ► http://povagowani.pl/wsparcie

Playlista:
• Asi-C – Brix
• Evgeny Bardyuzha – Don’t stay on my way
• Evgeny Bardyuzha – Dancefloor
• Gumi – Elastic life
• Evgeny Bardyuzha – Escalation
• Red City Hero – Cheer up

––––––––––––––––––––––––––––––
FB ▸ http://facebook.com/povagowani/

Instagram ▸ http://instagram.com/povagowani/
––––––––––––––––––––––––––––––

This video is fair use under copyright law because it is transformative in nature, uses no more of the original than necessary and has no negative effect on the market for the original work.

––––––––––––––––––––––––––––––

All music under Creative Commons — Attribution 3.0 Unported — CC BY 3.0

––––––––––––––––––––––––––––––

Lista wykorzystanych materiałów. Warto subskrybować i oglądać ich filmy!
The list of videos used in this film. Be sure to watch them and subscribe!

Tesla Model S P90D SHowcase by Muscle Motors
youtu.be/78Cv5iu3wGE

Mazda 6 Cinematic by Milos Gavric Videos
youtu.be/SB2Kta2MFdg

The Darkness Mazda Miata by Massimo Conci Media
youtu.be/XdQqO5heYn8

Mazda3 Engineering Walkaround by Autobytel
youtu.be/rNtS8qyjIJU

German auto giant Volkswagen caught lying on a spectacular scale by 60 Minutes Australia
youtu.be/k65Z-62hIr8

2021 Lexus IS 350 F Sport by Park Place Dealerships
youtu.be/QDUru-2X60w

Pobrane z Youtube Wszyscy główni producenci, tacy jak Carried, Crawford, Excavators, CAT, Mercedes, John Deere, przebudowane, odnowione i zregenerowane serwomotory. Łożyska są serwisowane, a wirniki wyważone. Sprawdzać! Tutaj można uzyskać pełny serwis i naprawy serwomotorów. Szybko i łatwo poruszasz się po Warszawie. Bez względu na markę czy model Twojego pojazdu, możemy wykonać kompleksową naprawę jego silnika benzynowego lub diesla. Silnik wymienimy po zakończeniu procesu regeneracji w Warszawie.

Remonty silników VW, Audi, Seat, Škoda, Toyota, Porsche, Mrecedes.

Kilka przykładów takich marek to Deutz, Kubota, Komatsu, CAT, Caterpillar, John Deere, konserwacja, serwis i regeneracja silników serwo. Naprawiamy zepsute łożyska i niewyważone wirniki. Sprawdzać! Wszystkie aspekty konserwacji i naprawy serwomotorów. W Warszawie działają szybko i skutecznie. Jesteśmy warsztatem samochodowym z pełnym zakresem usług, który może naprawić silniki Diesla i benzyny dla każdej marki i modelu pojazdu. Warszawa to miejsce, w którym wymieniamy silnik za każdym razem, gdy go regenerujemy.

Wykonujemy kompleksowe remonty silników diesla oraz benzynowych do samochodów wszystkich marek. Wykonując regenerację silnika wymieniamy zużywające się elementy w sprzęcie. Nasza firma posiadająca wieloletnie doświadczenie związane z naprawą aut osobowych i dostawczych. Szeroki wachlarz oferowanych usług z zakresu elektryki.

Deutz, Perkins, JCB, CAT, Cummins, John Deere, Naprawa, serwis i regeneracja serwomotorów. Wymieniamy łożyska, wyważamy wirniki. Sprawdź! Kompleksowa naprawa i serwis serwomotorów. Szybko i skutecznie w Warszawie. Wykonujemy kompleksowe remonty silników diesla oraz benzynowych do samochodów wszystkich marek. Wykonując regenerację silnika wymieniamy w Warszawie.

23 thoughts on “Analiza silników SKYACTIV. Wolnossak ze sprężarką, który spala prawie samo powietrze? Jak to działa?

  1. dobry silnik to taki, którego nie boi sie mechanik w nieautoryzowanym warsztacie. Tego warunku nie spelnia Skyaktiv.
    Wiec pozostaje tylko niezawodność, której jeszcze nie zweryfikowano.

  2. Bardzo ciekawy odcinek , który przekonał mnie do subskrybcji kanału. Dzięki za szczegółową i głęboką analizę oraz odwagę w drążeniu szczegółów technicznych , kiedy to naprawdę ma znaczenie. Szacun!!

  3. Bardzo ładnie robaczek to przestawił , tylko materiał trochę śmierdzi sponsorowanym . Niestety ale te silniki nie są aż tak rewelacyjne jak się o nich mówi , pała praktycznie tylko co każde 2.0 o podobnej mocy a sporo mniejsze silniki z turbo są od nich dużo bardziej elastyczne .

  4. Czuję się jak słuchacz materiału reklamowego. Taaaki stopień sprężania i taaka temp, mieszanki w jego końcu i "obniżenie wytwarzania NO-xów? To jaka tam kataliza i ile mocznika trzeba dolewać? I ile wreszcie mniej paliwa spala bez elektrycznych sztuczek dla niedouków? Enigma! Ale jak chwytliwa…

  5. Nie kazdy chce aby jego samochod byl drogowa wersja auta wyczynowego (osiagi wraz z trwaloscia). Ja osobiscie preferuje JAPONSKI sposob projektowania. wole wiekszy malo wysilony silnik od malego doladowanego. Dlatego mam 3 auto Japonskie w tym 2 Lexusa. Od osiagow wazniejsza dla mnie jest niezawodnosc.

  6. To czego uczyłem się 10 lat temu o stopniach sprężania, ciśnieniach i proporcjach mieszanek. Właśnie poszło do śmietnika dziki Mazdzie. Cieszę się że idziemy przed siebie.

  7. Mam mazdę 3 skyactiv x i oprócz ogromnej ilości powietrza 😅 wpiernicza 9 litrów 2.0 186 koni awd ( Oczywiście przy normalnej jeździe maks 6) ale fajnie wyje na obrotach i świetnie trzyma się drogi..

  8. Mazda najbardziej niedocenione samochody w tym czasie 😟 jeśli zadbasz o budę to silnik będzie ci służył bardzo długo z resztą cena do jakości adekwatna mam 3 BP jestem bardzo zadowolony

Dodaj komentarz

Zadzwoń do mnie!