Loading…

Serwis i Naprawa Silników w Warszawie

Mechanika do Silnika - Serwis i Naprawa Silników w Warszawie
Kontakt

Zobacz jak działa kompresor doładowujący silnik! #ABC_MotoryzacjiOglądaj „ABC Motoryzacji” w niedzielę o 14:45 w TVN Turbo oraz Player.pl: https://player.pl/playerplus/programy-online/abc-motoryzacji-odcinki,30156/odcinek-6,S01E06,203949
Subskrybuj kanał TVN Turbo: https://www.youtube.com/channel/UCfsSoUSQzUimrjKhAKmshDQ?sub_confirmation=1
Nie każdy jest specjalistą od motoryzacji, ale każdy może poprawić stan swojej wiedzy!
W programie „ABC motoryzacji” omówimy dokładnie budowę oraz działanie poszczególnych elementów samochodu. Będziemy je otwierać, rozkładać, rozcinać, a także powiemy o objawach uszkodzeń i ewentualnych kosztach ich napraw. Prowadzący Przemek Szafrański omówi między innymi budowę turbosprężarki, katalizatora, filtra oleju, koła dwumasowego, przekładni kierowniczej i wielu innych nieodłącznych elementów każdego samochodu.

#tvn #turbo #abcmotoryzacji

Pobrane z Youtube Wszyscy główni producenci, tacy jak Carried, Crawford, Excavators, CAT, Mercedes, John Deere, przebudowane, odnowione i zregenerowane serwomotory. Łożyska są serwisowane, a wirniki wyważone. Sprawdzać! Tutaj można uzyskać pełny serwis i naprawy serwomotorów. Szybko i łatwo poruszasz się po Warszawie. Bez względu na markę czy model Twojego pojazdu, możemy wykonać kompleksową naprawę jego silnika benzynowego lub diesla. Silnik wymienimy po zakończeniu procesu regeneracji w Warszawie.

Remonty silników VW, Audi, Seat, Škoda, Toyota, Porsche, Mrecedes.

Kilka przykładów takich marek to Deutz, Kubota, Komatsu, CAT, Caterpillar, John Deere, konserwacja, serwis i regeneracja silników serwo. Naprawiamy zepsute łożyska i niewyważone wirniki. Sprawdzać! Wszystkie aspekty konserwacji i naprawy serwomotorów. W Warszawie działają szybko i skutecznie. Jesteśmy warsztatem samochodowym z pełnym zakresem usług, który może naprawić silniki Diesla i benzyny dla każdej marki i modelu pojazdu. Warszawa to miejsce, w którym wymieniamy silnik za każdym razem, gdy go regenerujemy.

Wykonujemy kompleksowe remonty silników diesla oraz benzynowych do samochodów wszystkich marek. Wykonując regenerację silnika wymieniamy zużywające się elementy w sprzęcie. Nasza firma posiadająca wieloletnie doświadczenie związane z naprawą aut osobowych i dostawczych. Szeroki wachlarz oferowanych usług z zakresu elektryki.

Deutz, Perkins, JCB, CAT, Cummins, John Deere, Naprawa, serwis i regeneracja serwomotorów. Wymieniamy łożyska, wyważamy wirniki. Sprawdź! Kompleksowa naprawa i serwis serwomotorów. Szybko i skutecznie w Warszawie. Wykonujemy kompleksowe remonty silników diesla oraz benzynowych do samochodów wszystkich marek. Wykonując regenerację silnika wymieniamy w Warszawie.

49 thoughts on “Zobacz jak działa kompresor doładowujący silnik! #ABC_Motoryzacji

  1. Eeee tam, VW już bawiło się z kompresorem w latach 80 i 90, nazywało się to G40 i G60, wtedy Golf 2 mógł mieć 210KM, a Passat 160KM, gdzie marzeniem niektórych było 16 zaworów i chociaż te 100KM

  2. Przepraszam, ale czegoś nie rozumiem. Wspomniane było o tym, że kompresor potrzebuje trochę mocy do zasilania ( no wiadomo ) i zabiera 30% mocy silnika, czyli, tak jak zostało powiedziane, zamiast 300 koni mamy 200, a jednak pomimo to po zainstalowaniu kompresora dostajemy zastrzyk mocy, zatem jak to jest?

  3. Kompresor z osprzętem 20kg ok tylko turbina ze zintegrowanym kolektorem wydechowym lub dwie do tego intercooler zawory sterujące podciśnieniami zawór upustowy i i pozostałe przewody doprowadzające powietrze do silnika będą warzyć tyle samo wiec tutaj kompresor i turbo jada na tym samym wózku tyle że z kompresorem jest mniejszy bajzel pod maską

  4. W VW kompresor był w komplecie z silnikiem 1.4tfsi i turbosprężarką. Bardziej rozpowszechnionym silnikiem z kompresorem był silnik 3.0 TFSI o mocy od 272 do 333kM, który był montowany w audi A4, S4 B8, S5, A6, A7, A8, SQ5 i Q7

Dodaj komentarz

Zadzwoń do mnie!