Loading…

Serwis i Naprawa Silników w Warszawie

Mechanika do Silnika - Serwis i Naprawa Silników w Warszawie
Kontakt

V8 Customs #132 – Ile kosztuje remont silnika?V8 Customs

Pytanie, które najczęściej pada w Naszym warsztacie to: ile kosztuje remont silnika? Postaramy się odpowiedź Wam dzisiaj na to pytanie. Zapraszamy na kolejny odcinek V8 Customs!

———————————-
Zapraszamy do naszego warsztatu:
Tel. 576570302
V8 Customs Polska

#ilekosztujeremontsilmika #remontsilnika #v8customs #bioxyd #stance #stancenation #bmwtuning #naprawa silnika

Follow us:

FB: https://www.facebook.com/V8CustomsPolska

IG: https://www.instagram.com/v8customspl/

Pobrane z Youtube Deutz, Perkins, JCB, CAT, Cummins, John Deere, Naprawa, serwis i regeneracja serwomotorów. Wymieniamy łożyska, wyważamy wirniki. Sprawdź! Kompleksowa naprawa i serwis serwomotorów. Szybko i skutecznie w Warszawie. Wykonujemy kompleksowe remonty silników diesla oraz benzynowych do samochodów wszystkich marek. Wykonując regenerację silnika wymieniamy w Warszawie.

5 thoughts on “V8 Customs #132 – Ile kosztuje remont silnika?

  1. Siema. Ja z takim pytaniem. Załóżmy że mam silnik bmw n53. 230xxxkm. Nie chla więcej niż 1litr oleju na 7-8 tysięcy kilometrów-czyli zgodnie z normami bmw jest git. Pali od strzała w każdej temperaturze. Czeka mnie wymiana rozrządu, sprzęgła z dwumasą włącznie. Filtr oleju sprawdzam po każdej zmianie oleju – samodzielnej czy tez zleconej. Leję 5w40 – nie z marketu…. Ale związałem się z autem na co najmniej 5 lat – I zastanawiam się czy warto było by rozebrać ten motor i odświeżyć/sprawdzić co się tylko da? Czy jeździć I obserwować? Check za mojej kadencji nigdy się nie zapalił – ale jak wiemy przy przebiegach i ciężkiej nodze silnik potrafi w pewnym momencie zaprotestować.
    Czy weryfikacja / ogarnięcie – sprawnego silnika ma rację bytu? A może zwyczajnie dalej zmieniać olej co góra 10k, dbać i jeździć?… Do tej pory wszystko co z auta wyciągam na wymianę jest częścią fabryczną – 12sto letnią…. Pozdrawiam majstrów – i jak coś to nie pytam o koszty 🙂

  2. Panowie, a wymiana tłoka w przypadku Piston Slapa w silniku V6? Mam na myśli samą robociznę i dokładnie silnik KV6 z MG ZT / Rovera 75. Części – z tego co widzę – nie przerażają ceną ale nie wiem ile kosztuje robocizna.

Dodaj komentarz

Zadzwoń do mnie!