Loading…

Serwis i Naprawa Silników w Warszawie

Mechanika do Silnika - Serwis i Naprawa Silników w Warszawie
Kontakt

Ursus 1204 -Remont Silnika , montujemy zestawy naprawcze ZłoteckiPrzyszedł czas na kapitalkę serca Ursusa 1204 🙂

Pobrane z Youtube Deutz, Perkins, JCB, CAT, Cummins, John Deere, Naprawa, serwis i regeneracja serwomotorów. Wymieniamy łożyska, wyważamy wirniki. Sprawdź! Kompleksowa naprawa i serwis serwomotorów. Szybko i skutecznie w Warszawie. Wykonujemy kompleksowe remonty silników diesla oraz benzynowych do samochodów wszystkich marek. Wykonując regenerację silnika wymieniamy w Warszawie.

21 thoughts on “Ursus 1204 -Remont Silnika , montujemy zestawy naprawcze Złotecki

  1. Cześć, piszę z zapytaniem odnośnie pompy hydraulicznej podnośnika w 1201,wykrecilem pompę przez to okienko,chciałbym zmienić te wszystkie oringi, tzn dobrze mówię trzy? W tym kolanku od dołu, na złączeniu pompy i z tego złącza do którego przykręca się przewód. Moje pytanie, mógłbyś podać mi rozmiar tych oringow, nie mogę znaleźć, i czy coś pominąłem? Aby prawidłowo zamontować pompę. Pozdrawiam 😉

  2. Witam, film pierwsza klasa, mam pytanie czy pierścienie jakie Złotecki pakuje do swoich zestawów są Prima czy jakieś inne? był jakiś napis na pierścieniach ?
    pozdrawiam

  3. Fachowa robota. W 16 u mnie też się szykuje remoncik, głowica na moje oko, a raczej ucho ma wypalone gniazda, jak została kupiona, kilka zaworów podpartych było, ustawione ładnie, ale nie chodzi tak jak prawilna 16 chodzić powinna. Na początku oprócz zrobienia głowicy myślałem o wymianie samych zestawów i reszty nie tykać, ale udało mi się trochę nadgonić z pracą więc silnik w drobny mak pewnie pójdzie i po kolei wszystko będzie ogarniane.

Dodaj komentarz

Zadzwoń do mnie!