Loading…

Serwis i Naprawa Silników w Warszawie

Mechanika do Silnika - Serwis i Naprawa Silników w Warszawie
Kontakt

Upadły John Deere po naprawie u Kamil Niezależny Serwisant AgriMaszyna trafia z powodu gotującego się oleju w skrzyni biegów. Skrzynia został rozebrana gdzie przyczyna była całkiem inna i została nie naprawiona.

Pobrane z Youtube Deutz, Perkins, JCB, CAT, Cummins, John Deere, Naprawa, serwis i regeneracja serwomotorów. Wymieniamy łożyska, wyważamy wirniki. Sprawdź! Kompleksowa naprawa i serwis serwomotorów. Szybko i skutecznie w Warszawie. Wykonujemy kompleksowe remonty silników diesla oraz benzynowych do samochodów wszystkich marek. Wykonując regenerację silnika wymieniamy w Warszawie.

37 thoughts on “Upadły John Deere po naprawie u Kamil Niezależny Serwisant Agri

 1. Tak to jest z mechanikami dorabiaja sie w szybkim tempie bo brakuje na rynku mechaników a juz tych uczciwych to garstka została trzeba uwazac i wycene niech robia przed naprawą,

 2. Przy JD 6630 skrzynia się gotowała, wystarczyło dolać płynu chłodniczego, było na minimum było dolane na max i włala, ale 3 dni do tego dochodziliśmy.

 3. Czekamy na następne części tej "trylogii";) cwany uslugowczyku handlarzyku z charateru;) P.s Ja też mam na ciebie haczyk, lecz nie taki na twoja stronę;) lecz na żywo;) także zobaczymy twoja lapke;) heh

 4. Panowie rolnicy chcieliście zachodnie amerykańskie to teraz nie narzekajcie padł Ursus bo dziadostwo a to lepsze jest komfort lepszy ale bulić trzeba za części i naprawy . Mądrala z Pana Kamila a tu taki zong myślę że to jego pracownicy co tylko gnój przestali wyrzucać to naprawiali bo na filmach widać ze piękny ma tam szrot i gość już nie ogarnia tematu tego złomu do naprawy ileż jeden człowiek może być w stanie sam ogarnąć napraw no ile al tak psują pieniądze . Tak na marginesie nie udostępniaj jego danych z faktury .

 5. Hamulców! A nie hamulcy
  Zwolnice! A nie zwoalnice

  A tak po prawdzie, to nie oglądałeś ciągnika w momencie odbioru?
  Nie znam tego mechanika, ale na Zdrowy Chłopski Rozum – mieszkamy w Polsce, nie wierzymy nikomu i sprawdzamy wszystko.

 6. Niestety tak jest z dużą częścią mechaników. Jedziesz z błahym problemem a cennik zaczyna sie od 40tys. w górę . I co zauważyłem że mechanicy nie lubią klientów którzy cokolwiek wiedzą jak ciągnik jest zbudowany i nie można im wcisnąć kitu.

Dodaj komentarz

Zadzwoń do mnie!