Loading…

Serwis i Naprawa Silników w Warszawie

Mechanika do Silnika - Serwis i Naprawa Silników w Warszawie
Kontakt

Trzy elektryki na trasie Warszawa-Kraków. Jeden prawie nie dojechałVolkswagen ID.3, Nissan Leaf i Kia e-Niro, to samochody elektryczne, które dysponują deklarowanym przed producentów zasięgiem powyżej 300 km. Ale czy rzeczywiście są w stanie tyle przejechać? Zabraliśmy te samochody w trasę z Warszawy do Krakowa. Możecie się zdziwić, jaki był finał.

Chcesz wiedzieć więcej?
– Nasz kanał (subskrypcja): http://www.youtube.com/user/autocentrumkropkapl?sub_confirmation=1
– Nasza strona: http://www.autocentrum.pl/
– Facebook: http://www.facebook.com/AutoCentrumPL
– Instagram: https://www.instagram.com/autocentrum.pl/

Przydatne linki:
https://www.AutoCentrum.pl/filmy/
https://www.autocentrum.pl/nasze-pomiary/
https://www.autocentrum.pl/dane-techniczne/
https://www.autocentrum.pl/auta/
https://www.autocentrum.pl/dziennik-kosztow/
https://www.autocentrum.pl/oceny/
https://www.autocentrum.pl/testy-opinie/
https://www.autocentrum.pl/usterki/
https://www.autocentrum.pl/spalanie/
https://www.autocentrum.pl/vin/
https://www.autocentrum.pl/dopasuj-auto/krok-1/ (nowa wyszukiwarka samochodów nowych)

#AutoCentrum #Volkswagen #id.3 #Nissan #Leaf #Kia #e-niro #testelektrykow #testsamochodow #porownianie

Pobrane z Youtube Deutz, Perkins, JCB, CAT, Cummins, John Deere, Naprawa, serwis i regeneracja serwomotorów. Wymieniamy łożyska, wyważamy wirniki. Sprawdź! Kompleksowa naprawa i serwis serwomotorów. Szybko i skutecznie w Warszawie. Wykonujemy kompleksowe remonty silników diesla oraz benzynowych do samochodów wszystkich marek. Wykonując regenerację silnika wymieniamy w Warszawie.

20 thoughts on “Trzy elektryki na trasie Warszawa-Kraków. Jeden prawie nie dojechał

  1. Panowie znawcy nowej H…U…J…N…I TechnologicznejCiemnoty Wciskacie Ludziom gupoty ale czemu nie powiecie że baaardzo małe grono w POLIN będzie stać na zakup Elektochłamu ???? Prywatne pomiary wykazały że podczas jazdy działa pole magnetyczne jak w mikrofalówce ???? Testy bezkosztowne za co Specialiści kasowali by Cieżką Kasę !!!! Czyli dbamy o Ekkodebili ale niszczymy zdrowie to Technologia od czy dla Debili ??????????????????????

  2. Brawo, po płaskim, bez bagażu, bez rodziny , bez ogrzewania , bez korków. Ja nie przejechałem z tym powyżej nigdy więcej niż 140 km. Elektryk tylko do miasta. Papa

  3. Dopóki nie będzie zasięgu powyżej 600 km na jednym ładowaniu przy cenie poniżej 40 000 PLN za pojazd, elektryki pozostaną jednym wielkim nieporozumieniem. Ja mam 640 km zasięgu na jednym tankowaniu, które trwa 20 sekund, a wóz kosztował 35 500 – jako nowy. Jak elektryki będą mieć porównywalne parametry cenowo-użytkowe, to możemy pogadać…

  4. Nie prędko Elektryczne zastąpi TDI na trasach, a stolica- Zakopane .. jak na tej trasie która w budowie itp… to może max dwie 3 ładowarki są. Aby doładować trzeba wjechać do Radomia,Kielc bądź Krakowa…. (Zbaczamy z trasy szukanie ładowarek po miastach…. Strata czasu po niekąd.) Więc w tym momencie i najbliższych kilka lat TDI będą lepsze… Ale kto wie może i zrobią z zasięgiem…do 600km. Tylko czy aby to napewno jest ekologia….(nie był bym aż tak pewien) czas zweryfikuję… Na ten moment każdy TDI wygrywa na trasie dodajmy klimę obciążenie auta i pogodę.. zdecydowanie TDI wygrywa. Co innego w mieście… chociaż tu też różnie być,( mamy jeszcze benzyna z gazem) co też jest sensownym wyborem.

Dodaj komentarz

Zadzwoń do mnie!