Loading…

Serwis i Naprawa Silników w Warszawie

Mechanika do Silnika - Serwis i Naprawa Silników w Warszawie
Kontakt

Toyota taka zachłanna czy właściciel posiadając niezawodne auto zapomniał o jakichkolwiek serwisach?

Pobrane z Youtube Deutz, Perkins, JCB, CAT, Cummins, John Deere, Naprawa, serwis i regeneracja serwomotorów. Wymieniamy łożyska, wyważamy wirniki. Sprawdź! Kompleksowa naprawa i serwis serwomotorów. Szybko i skutecznie w Warszawie. Wykonujemy kompleksowe remonty silników diesla oraz benzynowych do samochodów wszystkich marek. Wykonując regenerację silnika wymieniamy w Warszawie.

34 thoughts on “Toyota taka zachłanna czy właściciel posiadając niezawodne auto zapomniał o jakichkolwiek serwisach?

 1. mam taka z 2006r, nie wiem czy pancerna. Silnik chodzi ale przez 10lat jak ja mam to wymieniłem już chyba wszystko. Alternator, sprzęgło, akumulator, amortyzatory, wal napędowy, sonda lambda. Teraz mnie czkają siłowniki klap z tylu i zaciski hamulcowe. Wiec rożnie to bywa z toyotami.

 2. Panie, przecież w tych nowych silnikach to nic nie trzeba wymieniać… , nawet świec 😉 Denso świece takie dobre, od nowości wytrzymały.
  Raczej wydmuchało tą elektrodę na zewnątrz, tym bardziej że nie było na tym cylindrze spalania. Może mógłbyś cerknać do cylindra kamerą.
  Kiedyś wpadło mi gniazdo zaworowe do cylindra, ale to był dwa zawory na cylinder 1.9L, stary Ford Focus. Przechonowałem cylinder, bo rys raczej nie było i założyłem nowe pierścienie i głowicę po założeniu nowego gniazda. Wszystko było OK.

 3. Hi Marwel. Mam pytanie jak bardzo ważna jest masa przeciwwibracyjna półosi, nic się nie dzieje ale mam obluzowaną, nie wiem czy ja usunąć i nie chcę zaszkodzić. Dzięki.

 4. No co tu dużo pisać właściciel szuszfol jak widać ..ja co sezon sprawdzam świece itp co tydz kukne pod maskę i sprawdzam podstawowe rzeczy …jak dbasz tak jeździsz a później taki szuszfol jeszcze będzie miał pretensje że za co tyle zapłacił bo przez 5 lat nie podnosił maski ,😎😉💩💩

 5. Mi tak sie stało w corsie. Wymienialem świece dla pani. A ta elektroda wpadła pod zawór i kompresi na jednym.nie bylo. Naprawilem na swój koszt bo co kobiecie powiesz. Jak ona pytala 10 razy ile swiece kosztują.

 6. a świece co 60 kkm wymienia się chyba że jakies irydowe to nieco dłużej . kolega z pracy walczył z przerywajacym silnikiem 1.6 w tej pokrace quashai . się zapytałem : a świece ile lat mają ? miały tyle lat że elektrody centralnej to z lupą szukać .

 7. Elektroda mogła się wbić w tłok później wypali dziurę w tym miejscu mogłeś kamerę wprowadzić do komory spalania u mnie świeca żarowa tak zrobiła w gnojówce pozdro majster

Dodaj komentarz

Zadzwoń do mnie!