Loading…

Serwis i Naprawa Silników w Warszawie

Mechanika do Silnika - Serwis i Naprawa Silników w Warszawie
Kontakt

Toyota Avensis 2 T25 2.0 d4d 2007 czyszczenie wtryskiwaczy TEC 2000Czyszczenie wtryskiwaczy Diesla za pomocą preparaty TEC 2000 Diesel Injector Cleaner, na filmie widać że auto nie kopciło, ale układ doprowadzający paliwo do wtryskiwaczy i jednocześnie wtryskiwacze były zabrudzone, zanieczyszczenia które zostały rozpuszczone udało się zatrzymać na jednorazowym filtrze paliwa, na końcu filmu widać ile było zanieczyszczeń udało się usunąć.
Koszt preparatu 67zł
www.tec2000.pl/sklep

Pobrane z Youtube Wszyscy główni producenci, tacy jak Carried, Crawford, Excavators, CAT, Mercedes, John Deere, przebudowane, odnowione i zregenerowane serwomotory. Łożyska są serwisowane, a wirniki wyważone. Sprawdzać! Tutaj można uzyskać pełny serwis i naprawy serwomotorów. Szybko i łatwo poruszasz się po Warszawie. Bez względu na markę czy model Twojego pojazdu, możemy wykonać kompleksową naprawę jego silnika benzynowego lub diesla. Silnik wymienimy po zakończeniu procesu regeneracji w Warszawie.

Remonty silników VW, Audi, Seat, Škoda, Toyota, Porsche, Mrecedes.

Kilka przykładów takich marek to Deutz, Kubota, Komatsu, CAT, Caterpillar, John Deere, konserwacja, serwis i regeneracja silników serwo. Naprawiamy zepsute łożyska i niewyważone wirniki. Sprawdzać! Wszystkie aspekty konserwacji i naprawy serwomotorów. W Warszawie działają szybko i skutecznie. Jesteśmy warsztatem samochodowym z pełnym zakresem usług, który może naprawić silniki Diesla i benzyny dla każdej marki i modelu pojazdu. Warszawa to miejsce, w którym wymieniamy silnik za każdym razem, gdy go regenerujemy.

Wykonujemy kompleksowe remonty silników diesla oraz benzynowych do samochodów wszystkich marek. Wykonując regenerację silnika wymieniamy zużywające się elementy w sprzęcie. Nasza firma posiadająca wieloletnie doświadczenie związane z naprawą aut osobowych i dostawczych. Szeroki wachlarz oferowanych usług z zakresu elektryki.

Deutz, Perkins, JCB, CAT, Cummins, John Deere, Naprawa, serwis i regeneracja serwomotorów. Wymieniamy łożyska, wyważamy wirniki. Sprawdź! Kompleksowa naprawa i serwis serwomotorów. Szybko i skutecznie w Warszawie. Wykonujemy kompleksowe remonty silników diesla oraz benzynowych do samochodów wszystkich marek. Wykonując regenerację silnika wymieniamy w Warszawie.

25 thoughts on “Toyota Avensis 2 T25 2.0 d4d 2007 czyszczenie wtryskiwaczy TEC 2000

  1. Jestem pod wrażeniem,ale w mojej toyce po zapaleniu na" zimnym" bo w nocy mamy +20 wyczuwam pracę na 3 cylindry i czasami pokarze dym na wydechu to może pomóc ?

  2. Niech mi ktoś wytłumaczy gdzie jest powrót paliwa w rav4 D4D 1cd-ftv. Podpiąłem przewody pod zasilanie i niby powrót ale z tego powrotu paliwo ledwo się sączyło. Poskutkowało to tym że preparat został wypity w 30 s od uruchomienia.

  3. W pierwszej kolejności proponuję wymianę podkładek pod wtryskami a później można się brać za płukanki. Osobiście zawsze sprawdzam korekty wtrysków przed i po, wtedy mam jak na dłoni czy płukanie coś dało czy nie.

  4. Czy takie dymienie przy odpalaniu na biało-siwo znikneło po płukaniu? Też posiadam taką toyotę i absolutnie nie dymi na czarno podczas wkręcania na wyższe obroty, jedynie przy odpaleniu potrafi puścić biała chmurę która śmierdzi jak niedopalona ropa.

  5. Ciekawe czy poskutkowało to, jeśli bym dolał tego preparatu do baku z 5L paliwa, bo w E91 cięzko zrobić takie połączenie żeby auto pracowało na samym specyfiku?

Dodaj komentarz

Zadzwoń do mnie!