Loading…

Serwis i Naprawa Silników w Warszawie

Mechanika do Silnika - Serwis i Naprawa Silników w Warszawie
Kontakt

SZUKAM MECHANIKA – JOHN DEERE 2850#johndeere2850 #johndeere2140 #johndeere

Kontakt:
Mail: ther0za23@gmail.com
Messenger: Maciej Różański

Pobrane z Youtube Deutz, Perkins, JCB, CAT, Cummins, John Deere, Naprawa, serwis i regeneracja serwomotorów. Wymieniamy łożyska, wyważamy wirniki. Sprawdź! Kompleksowa naprawa i serwis serwomotorów. Szybko i skutecznie w Warszawie. Wykonujemy kompleksowe remonty silników diesla oraz benzynowych do samochodów wszystkich marek. Wykonując regenerację silnika wymieniamy w Warszawie.

20 thoughts on “SZUKAM MECHANIKA – JOHN DEERE 2850

 1. Wyślij tego Jelenia w podróż do Korbanka koło Poznania lub do drugiej firmy z drugiej strony Poznania ( u Jokerfarma na kanale) jest ich nazwa, a będzie działał jak Luks-torpeda. Bo takie naprawy u takich dzikich mechaników to kończy się różnie.

 2. 1 to tarcza sprzegłowa może z dociskiem
  2 źle ustawiony wodzik żadne łożyska
  3 tu to już będą łożyska
  Te problemy ktore masz dasz rade zrobić sam zrób sobie wózek do rozjezdzania i do dzieła. A części w necie albo w sklepach są tylko na zamowienie.

 3. Radzę ci nim nie pracowałc bo te chrobotania że skrzyni oznaczają masę opiłków w oleju jak zaklei ci filtr hyd to puści bajpas i cały ten syf podzie w hydraulikę wtedy to są już większe problemy . Bo o ile skrzynie pierwszy lepszy mechanik ci ogarnie to hydrauliki nikt nie chce robic . Ja bym ci go zrobił bo robię stare jd ale mam już pacjenta na zimę do remontu . A pracuje na etacie i mam bydło tek jak ty .

 4. Hej mój brat rozebrał 3130ls z 76roku poprostu w mak jest to 6cylindrowy silnik a głównie był problem ze skrzynią. Ja jak to zobaczyłem to poprostu byłem w szoku ale najważniejsze że problem ogarnięty. Jeszcze nie złożony ale już bliżej jak dalej 😉

 5. Łożyska w skrzyni biegów do wymiany mają luz i z tego luzu wyskakują biegi wałki się przemieszczają względem synchronizatorów nie jeździj naprawiaj bo jak się rozsypie to naprawiać się nie opłaci.

 6. Maciej co do sprzęgła to może to być tylko wina samego wysprzeglika(on jest hydrauliczne załączany). W najgorszym wypadku zurzyty docisk i tarcza. Co do tych wyskakujących biegów to może być luz na zespole dźwigienek i dobrze nie wchodzi bieg, u mnie tak było. Więc może nie będzie tak źle 🙂

 7. Czekaj bo nwm czy dobrze zrozumiałem, szukasz mechanika który zna się na tych johndeerach, który ci go naprawi i dobrze by było, bo szukasz mechanika który zna się na tych johndeerach bo chciałbyś żeby ci go naprawił, bo ma parę usterek twój Jelonek i właśnie dlatego szukasz mechanika który zna się na tych johndeerach i byłby w stanie ci go naprawić?

Dodaj komentarz

Zadzwoń do mnie!