Loading…

Serwis i Naprawa Silników w Warszawie

Mechanika do Silnika - Serwis i Naprawa Silników w Warszawie
Kontakt

Szkoła Druciarstwa Porównanie Dźwięku Silnika BMW M52B20 vs M54B30 i Naprawa Wycieku Wazzup :)Salut Druzja 😀 Dziś naprawa wycieku chłodnicy w e39 i porównanie dźwięku silników bawarek 🙂
Miłego oglądania Pozdrowionka 🙂

Gadżety Staśka 😀 https://wazzupek.pl/
Reklama pisz 🙂 wazzup@vip.onet.pl
Fanpage https://www.facebook.com/wazzupek/

Ten film jest dla celów rozrywkowych. Wazzup nie ponosi odpowiedzialności za jakiekolwiek naprawy lub modyfikacje wykonane przez przeglądającego w wyniku informacji zawartych w tym filmie.

Pobrane z Youtube Deutz, Perkins, JCB, CAT, Cummins, John Deere, Naprawa, serwis i regeneracja serwomotorów. Wymieniamy łożyska, wyważamy wirniki. Sprawdź! Kompleksowa naprawa i serwis serwomotorów. Szybko i skutecznie w Warszawie. Wykonujemy kompleksowe remonty silników diesla oraz benzynowych do samochodów wszystkich marek. Wykonując regenerację silnika wymieniamy w Warszawie.

48 thoughts on “Szkoła Druciarstwa Porównanie Dźwięku Silnika BMW M52B20 vs M54B30 i Naprawa Wycieku Wazzup :)

  1. Majster wyciagnij zbiornik ten jasny z chlodnicy, on u podstawy ma oring do wymiany i bedzie dobrze. Zbiornik wyrownawczy jest pykrecony i wyciśnięty w czarny olastik chlodnicy

  2. Majster te odpowietrzniki dobrze monetą dokręcać i odkręcać, a ta izolacja nie wytrzyma długo. Wyciek na dole zbiorniczka przy chłodnicy pojawia się tylko kiedy odkręcasz odpowietrznik przy chłodnicy ? czy leje się cały czas ?

Dodaj komentarz

Zadzwoń do mnie!