Loading…

Serwis i Naprawa Silników w Warszawie

Mechanika do Silnika - Serwis i Naprawa Silników w Warszawie
Kontakt

Silniki KOHLER w nowych Ursusach – Agrotech Kielce 2018Kolejnym z parterów firmy Ursus został producent silników Kohler. To dawna, kultowa i uznana w świecie marka Lombardini. Firma uznawana za światowego lidera silników w klasie 75.

https://www.topagrar.pl/filmy/silniki-kohler-w-ciagnikach-ursus/

Pobrane z Youtube Deutz, Perkins, JCB, CAT, Cummins, John Deere, Naprawa, serwis i regeneracja serwomotorów. Wymieniamy łożyska, wyważamy wirniki. Sprawdź! Kompleksowa naprawa i serwis serwomotorów. Szybko i skutecznie w Warszawie. Wykonujemy kompleksowe remonty silników diesla oraz benzynowych do samochodów wszystkich marek. Wykonując regenerację silnika wymieniamy w Warszawie.

10 thoughts on “Silniki KOHLER w nowych Ursusach – Agrotech Kielce 2018

  1. Tylu w POLSCE inżynierow i od czasu przyjścia demokracji (po upadku komuny) nikt nie jest w stanie zbudować calego ciągnika wedle naszych planow? Fabryki samochodow ,ciągników itd .itp-potrzbują zagranicznych pomysłów i planów? Kto tak naprawde powstrrzymuje naszyh konstruktowrów?(kiedyś było to ZSRR, a teraz….????????)

  2. Szajs jak nwm, najlepsze są te prawdziwe usrusy a nie te podrabiane, ogólnie ciekawe czemu każdy mówi " fabryka ursus w Lublinie " skoro oni tam nie produkują tylko składają gotowe podzespoly, silnik, skrzynia, elektryka duperele

Dodaj komentarz

Zadzwoń do mnie!