Loading…

Serwis i Naprawa Silników w Warszawie

Mechanika do Silnika - Serwis i Naprawa Silników w Warszawie
Kontakt

Silnik Andoria S-320 – model przekrojowyPodczas zwiedzania targów Agro-tech w Kielcach, na stoisku Traktoriady, Klubu „Traktor i Maszyna” oraz Stary Traktor Bieszczady można było natknąć się na przekrojowy model silnika produkowanego w zakładach Andoria w Andrychowie – konkretnie model S-320 w nieco nowszym wydaniu.
Idealnie nadawał się do zaznajomienia z jego konstrukcją. Nie ukrywam, że sam z ciekawością przyglądałem się jego konstrukcji – gdyż czeka mnie remont takiego silnika – jednak w wydaniu z lat 60.
Dla zainteresowanych podaję też odnośniki do stron organizacji:
Traktoriada: https://www.facebook.com/TraktoriadaTeam/
Klub Traktor i Maszyna: https://www.facebook.com/traktorimaszyna/
Stary Traktor Bieszczady: https://www.facebook.com/starytraktorbieszczady/

Pobrane z Youtube Deutz, Perkins, JCB, CAT, Cummins, John Deere, Naprawa, serwis i regeneracja serwomotorów. Wymieniamy łożyska, wyważamy wirniki. Sprawdź! Kompleksowa naprawa i serwis serwomotorów. Szybko i skutecznie w Warszawie. Wykonujemy kompleksowe remonty silników diesla oraz benzynowych do samochodów wszystkich marek. Wykonując regenerację silnika wymieniamy w Warszawie.

25 thoughts on “Silnik Andoria S-320 – model przekrojowy

  1. Witam,ciekawy filmik, 30lat temu taki właśnie silnik,na trzech paskach 1750 urwał mi praktycznie całą prawą dłoń,a żeby było ciekawiej zostawił mi jednego palca,kciuka miałem wtedy dwa lata,teraz chętnie kupił bym taki motor.Pozdrawiam

Dodaj komentarz

Zadzwoń do mnie!