Loading…

Serwis i Naprawa Silników w Warszawie

Mechanika do Silnika - Serwis i Naprawa Silników w Warszawie
Kontakt

Remonty silników elektrycznych Stanisławice Aminex#serwisurządzeńprzemysłowych Firma Aminex mieści się w Stanisławicach gdzie od 2008 roku prowadzimy działalność związaną z naprawą i diagnostyką silników elektrycznych i pomp. Właścicielem firmy jest Rafał Węgrzyn.

Nasze usługi serwisowe obejmują urządzenia przemysłowe różnego typu. Prowadzimy profesjonalne naprawy, renowacje i remonty silników elektrycznych 1 i 3-fazowych, jedno- i wielobiegowych, wibracyjnych, o mocy do 300kW, pierścieniowych, ognioszczelnych EX czy silników elektrycznych wentylatorów. Serwisujemy wiele rodzajów pomp, w tym do wody czystej, ściekowe, głębinowe, próżniowe, dużej wydajności i odwodnieniowe oraz dla przemysłu. Proponujemy też serwis wentylatorów promieniowych, osiowych i kanałowych. Wykonujemy laserowe osiowanie wałów (w warsztacie lub u klienta), przezwajanie silników i wyważanie dynamiczne.

Posiadamy doskonale wyposażony warsztat naprawczy. Komplet informacji na naszej stronie: http://www.aminex24.pl/

#naprawasilnikówelektrycznych #naprawapomp

Pobrane z Youtube Deutz, Perkins, JCB, CAT, Cummins, John Deere, Naprawa, serwis i regeneracja serwomotorów. Wymieniamy łożyska, wyważamy wirniki. Sprawdź! Kompleksowa naprawa i serwis serwomotorów. Szybko i skutecznie w Warszawie. Wykonujemy kompleksowe remonty silników diesla oraz benzynowych do samochodów wszystkich marek. Wykonując regenerację silnika wymieniamy w Warszawie.

Dodaj komentarz

Zadzwoń do mnie!