Loading…

Serwis i Naprawa Silników w Warszawie

Mechanika do Silnika - Serwis i Naprawa Silników w Warszawie
Kontakt

Remont silnika audi a4 b6 1,9 TDi by Adekfilm przedstawia cały proces remontu silnika 1.9 Tdi. W filmie przedstawione są też etapy naprawy podwozia i niektórych elementów osprzętu silnika. Zapraszam do oglądania. Długi film, ale chciałem zawrzeć wszystkie elementy …. Zapraszam


Stworzone z AquaSoft SlideShow for YouTube Preview: http://www.aquasoft.net

Pobrane z Youtube Deutz, Perkins, JCB, CAT, Cummins, John Deere, Naprawa, serwis i regeneracja serwomotorów. Wymieniamy łożyska, wyważamy wirniki. Sprawdź! Kompleksowa naprawa i serwis serwomotorów. Szybko i skutecznie w Warszawie. Wykonujemy kompleksowe remonty silników diesla oraz benzynowych do samochodów wszystkich marek. Wykonując regenerację silnika wymieniamy w Warszawie.

9 thoughts on “Remont silnika audi a4 b6 1,9 TDi by Adek

  1. Kolego przy regulacji pompowtrysków czujnikiem zegarowym jak ustawisz przykładowo pierwszy dźwigienka maksymalnie wychylona do góry maxymalnie wciska PD skręcasz śrubkę regulacyjną do pierwszego oporu cofasz o 180 stopni i kontrujesz.To czy to jest normalne że jak przejdę ustawiać następny PD pokręcę kołem to dźwigienka pierwszego PD lata luźna.Czy to jest normalne.?

Dodaj komentarz

Zadzwoń do mnie!