Loading…

Serwis i Naprawa Silników w Warszawie

Mechanika do Silnika - Serwis i Naprawa Silników w Warszawie
Kontakt

PLL LOT 787-8 Awaria silnika, zrzucanie paliwa, lądowanie, ENGINE ISSUE, EMERGENCY LANDING IN WARSAW

Boeing 787-8 Dreamliner (SP-LRF) wykonujący lot LO21 / LOT21E z Warszawy do Los Angeles, pół godziny po starcie doznał awarii jednego z silników. Załoga zmuszona była zawrócić i awaryjnie lądować w Warszawie.

Boeing 787-8 Dreamliner (SP-LRF) operating flight LO21 / LOT21E from Warsaw to Los Angeles, half an hour after take-off suffered an engine failure. The crew was forced to turn back and make an emergency landing in Warsaw.

Dane dostarczają:
https://www.flightradar24.com/
​​​​https://www.liveatc.net/
https://www.radarbox.com/

Pobrane z Youtube Wszyscy główni producenci, tacy jak Carried, Crawford, Excavators, CAT, Mercedes, John Deere, przebudowane, odnowione i zregenerowane serwomotory. Łożyska są serwisowane, a wirniki wyważone. Sprawdzać! Tutaj można uzyskać pełny serwis i naprawy serwomotorów. Szybko i łatwo poruszasz się po Warszawie. Bez względu na markę czy model Twojego pojazdu, możemy wykonać kompleksową naprawę jego silnika benzynowego lub diesla. Silnik wymienimy po zakończeniu procesu regeneracji w Warszawie.

Remonty silników VW, Audi, Seat, Škoda, Toyota, Porsche, Mrecedes.

Kilka przykładów takich marek to Deutz, Kubota, Komatsu, CAT, Caterpillar, John Deere, konserwacja, serwis i regeneracja silników serwo. Naprawiamy zepsute łożyska i niewyważone wirniki. Sprawdzać! Wszystkie aspekty konserwacji i naprawy serwomotorów. W Warszawie działają szybko i skutecznie. Jesteśmy warsztatem samochodowym z pełnym zakresem usług, który może naprawić silniki Diesla i benzyny dla każdej marki i modelu pojazdu. Warszawa to miejsce, w którym wymieniamy silnik za każdym razem, gdy go regenerujemy.

Wykonujemy kompleksowe remonty silników diesla oraz benzynowych do samochodów wszystkich marek. Wykonując regenerację silnika wymieniamy zużywające się elementy w sprzęcie. Nasza firma posiadająca wieloletnie doświadczenie związane z naprawą aut osobowych i dostawczych. Szeroki wachlarz oferowanych usług z zakresu elektryki.

Deutz, Perkins, JCB, CAT, Cummins, John Deere, Naprawa, serwis i regeneracja serwomotorów. Wymieniamy łożyska, wyważamy wirniki. Sprawdź! Kompleksowa naprawa i serwis serwomotorów. Szybko i skutecznie w Warszawie. Wykonujemy kompleksowe remonty silników diesla oraz benzynowych do samochodów wszystkich marek. Wykonując regenerację silnika wymieniamy w Warszawie.

36 thoughts on “PLL LOT 787-8 Awaria silnika, zrzucanie paliwa, lądowanie, ENGINE ISSUE, EMERGENCY LANDING IN WARSAW

  1. Szkoda gadac ..W europejskiej przestrzeni powietrznej m.in.nad Niemcami jakies ogromne maszyny zostawiaja szerokie smugi "spalin" pozniej w radio oglszaja ze piasek z Sahary powoduje obloki pylowe Komu mozna jeszcze wierzyc?szczescie ze wyladowali bezliecznie

  2. Jak wracałem 21 kwietnia z Cancun do Katowic to myślałem ze nie dolece gdy wpadliśmy w turbulencje nad Atlantykiem. Leciałem boeing dreamlinerem które byly i sa zajebiscie wadliwymi maszynami.

Dodaj komentarz

Zadzwoń do mnie!