Loading…

Serwis i Naprawa Silników w Warszawie

Mechanika do Silnika - Serwis i Naprawa Silników w Warszawie
Kontakt

Pierwsze uruchomienie silnika Cummins 8,3 6TA Część III naprawa zakończona Case IH MAGNUM 7250 PRONareszcie koniec naprawy silnika podsumowane uruchomieniem silnika na warsztacie przed montażem do ciągnika Case IH MAGNUM.

link do naszej grupy na Facebooku zapraszam.
https://www.facebook.com/groups/1093022084387432/?ref=share

Pobrane z Youtube Deutz, Perkins, JCB, CAT, Cummins, John Deere, Naprawa, serwis i regeneracja serwomotorów. Wymieniamy łożyska, wyważamy wirniki. Sprawdź! Kompleksowa naprawa i serwis serwomotorów. Szybko i skutecznie w Warszawie. Wykonujemy kompleksowe remonty silników diesla oraz benzynowych do samochodów wszystkich marek. Wykonując regenerację silnika wymieniamy w Warszawie.

45 thoughts on “Pierwsze uruchomienie silnika Cummins 8,3 6TA Część III naprawa zakończona Case IH MAGNUM 7250 PRO

 1. Panie ja oglądam i nie mogę się oderwać jestem mega pod wrażeniem ponad wiedzy i umiejętności morze PAN napisać książę na tematy mechaniki i mugłby PAN nauczyć tych z serwisów pozdrawiam

 2. Witam,a ja mam obawę co do takich starych ciągników,że się to będzie sypać…ale widzę że tuleje mokre…pompa wtryskowe tłoczkowa więc remont jest do ogarnięcia,pozdrawiam z Śląska

 3. Super film instruktażowy. Fajnie że młody pomagać chce, a nie tylko gierki jak to teraz dużo młodzieży. Pomyśl nad dźwiękiem aby lepiej momentami było, może jakiś mikroport? Co to za sprey używasz do pryskania na uszczelki przed składaniem?

 4. Zastanawiam się czy nie utrudniasz sobie ustawienia gmp przez to opuszczanie zaworu o 5 obrotów. Mógłbyś po prostu opuścić zawór i kręcić wałem w jedną i drugą stronę do oporu. A ten pomysł z tą miarką i znacznikiem to na prawdę niezły jest. Muszę u siebie spróbować.

 5. Jakie pompki zasilające masz w swoich ciągnikach ? U mnie w bt590 co rok nowa bo zaczynają się wycieki i zapowietrzenie. Na razie mam założona druga, zamiennik.

 6. Może w wolnej chwili zrobiłby Pan film o narzędziach używanych przez Pana? Widziałem klucz dyna Proxona, kombinerki Knipexa. Po tylu remontach już pewnie wiadomo co warto kupić (nawet drożej), a czego nie. Pozdrawiam

 7. Cześć
  Pieknie i fachowo.
  Szkoda że wczesniej nie znałem Case, bym może podobny model zakupil.
  A tak jest McCormick XTX 215, co sądzisz o tym ciagniku ?
  Jednym słowem jesteś mechanikiem Case znajacym się na rzeczy.
  pozdr

 8. Z przyjemnością się oglądało od początku remontu. Taki remont to prawdziwy remont. I te pomiary wszystkie jak należy. Zastanawiałem się czy będzie docieranie na zimno a nawet liczyłem na to ale i tak wielki szacun. W ogóle co myślisz o docieraniu na zimno? Ja jestem jego zwolennikiem a Ty?

 9. Piękna robota, mógłbyś przyuczać uczniów szkół mechanicznych, na pewno nauczyli by się więcej niż w szkole czy choćby w markowym serwisie. A młodemu tylko pogratulować że już posiada tak obszerną wiedzę bo nie jednego dwudziestolatka mógłby zawstydzić.

Dodaj komentarz

Zadzwoń do mnie!