Loading…

Serwis i Naprawa Silników w Warszawie

Mechanika do Silnika - Serwis i Naprawa Silników w Warszawie
Kontakt

Nowe TULEJE cylindrów BMW M54 # Projekt POLEPSHATORWymiana i dorabianie tulei cylindrów silnika M54 BMW przez firmę DZIAK – Specjaliści od silników http://dziak.pl/
Dzięki za zostanie patronem Poniżej przydatne linki
Patronite========= http://patronite.pl/gara%C5%BCowehobby
GRUZOWISKO===== http://www.facebook.com/groups/2405854762965382
FB=============== http://www.facebook.com/garazowehobby/
GRUPA ========== http://www.facebook.com/groups/936282416523049
Insta ============= http://www.instagram.com/garazowehobby/
YT ===============http://www.youtube.com/channel/UCMnrY_kF7jsPr8XO59F9nVQ

Pobrane z Youtube Deutz, Perkins, JCB, CAT, Cummins, John Deere, Naprawa, serwis i regeneracja serwomotorów. Wymieniamy łożyska, wyważamy wirniki. Sprawdź! Kompleksowa naprawa i serwis serwomotorów. Szybko i skutecznie w Warszawie. Wykonujemy kompleksowe remonty silników diesla oraz benzynowych do samochodów wszystkich marek. Wykonując regenerację silnika wymieniamy w Warszawie.

31 thoughts on “Nowe TULEJE cylindrów BMW M54 # Projekt POLEPSHATOR

  1. Miałem jeszcze dodać, że mam znajomego u mnie na wichurze, który może nie ma tak precyzyjnych maszyn jak na filmiku, ale jeśli chodzi o blok czy głowice to potrafi zdziałać cuda. Jest kozak w tym co robi i przede wszystkim jest na miejscu. Jeszcze raz pozdrawiam.

  2. Super robota. Też jestem zdania, że lepiej coś naprawić niż wymienić. Nigdy nie wiesz co kupisz, a tu wiesz co masz. Serduszko w naszym aucie (nawet jeśli to będzie multipla) jest najważniejsze. Pozdrowionka.

  3. Robota pierwsza klasa 🙂 przyczepić się można jedynie do tego że blok planowany jest na frezarce a nie na szlifierce 🙂 ale jeśli noż ostry i ktoś wie jak obrabiać to i na frezarce wyjdzie lustro 🙂

  4. Oglądam dużo contentu na twoim kanale, z punktu widzenia mechanika trochę rzeczy pojmujesz po swojemu, co nie zawsze jest dobre, nie we wszystkim może jesteś obeznany, ale rdzeń zawsze na wysokim poziomie, dla ludzi amatorujących sobie w garażu to jest super kanał, zachęcający i pokazujący tajniki mechaniki, zero gówna śmieci i żebrołapek. POZDRAWIAM!

  5. Bez zbędnego pitolenia, przez zupełny przypadek zajrzałem na Twój kanał i wielką łapę w górę bym tylko dał, jeżeli by była.
    Jeszcze kilka epizodów mi zostało do obejrzenia , choć nie lubuję się w BMW 😛

  6. Teraz to bunia będzie cykać lepiej jak po wyjezdzie z fabryk bo wreszcie będzie miała duszę z twojej krwi i potu które wylejesz podczs pracy .POZDRO I POWODZENIA👍

Dodaj komentarz

Zadzwoń do mnie!