Loading…

Serwis i Naprawa Silników w Warszawie

Mechanika do Silnika - Serwis i Naprawa Silników w Warszawie
Kontakt

Nissan qashqai 2008.Kasowanie CHECK ENGINE. Bez odlaczania akumulatora .Nissan qashqai . Kasowanie CHECK ENGINE bez odlaczania akumulatora

Pobrane z Youtube Wszyscy główni producenci, tacy jak Carried, Crawford, Excavators, CAT, Mercedes, John Deere, przebudowane, odnowione i zregenerowane serwomotory. Łożyska są serwisowane, a wirniki wyważone. Sprawdzać! Tutaj można uzyskać pełny serwis i naprawy serwomotorów. Szybko i łatwo poruszasz się po Warszawie. Bez względu na markę czy model Twojego pojazdu, możemy wykonać kompleksową naprawę jego silnika benzynowego lub diesla. Silnik wymienimy po zakończeniu procesu regeneracji w Warszawie.

Remonty silników VW, Audi, Seat, Škoda, Toyota, Porsche, Mrecedes.

Kilka przykładów takich marek to Deutz, Kubota, Komatsu, CAT, Caterpillar, John Deere, konserwacja, serwis i regeneracja silników serwo. Naprawiamy zepsute łożyska i niewyważone wirniki. Sprawdzać! Wszystkie aspekty konserwacji i naprawy serwomotorów. W Warszawie działają szybko i skutecznie. Jesteśmy warsztatem samochodowym z pełnym zakresem usług, który może naprawić silniki Diesla i benzyny dla każdej marki i modelu pojazdu. Warszawa to miejsce, w którym wymieniamy silnik za każdym razem, gdy go regenerujemy.

Wykonujemy kompleksowe remonty silników diesla oraz benzynowych do samochodów wszystkich marek. Wykonując regenerację silnika wymieniamy zużywające się elementy w sprzęcie. Nasza firma posiadająca wieloletnie doświadczenie związane z naprawą aut osobowych i dostawczych. Szeroki wachlarz oferowanych usług z zakresu elektryki.

Deutz, Perkins, JCB, CAT, Cummins, John Deere, Naprawa, serwis i regeneracja serwomotorów. Wymieniamy łożyska, wyważamy wirniki. Sprawdź! Kompleksowa naprawa i serwis serwomotorów. Szybko i skutecznie w Warszawie. Wykonujemy kompleksowe remonty silników diesla oraz benzynowych do samochodów wszystkich marek. Wykonując regenerację silnika wymieniamy w Warszawie.

14 thoughts on “Nissan qashqai 2008.Kasowanie CHECK ENGINE. Bez odlaczania akumulatora .

 1. U mnie nie działało ale zrobiłem tak i zadziałało:

  Otwórz drzwi po stronie kierowcy i usiądź na siedzeniu kierowcy.

  Włóż kluczyk do stacyjki i obróć go o ćwierć obrotu, aby zapłon włączył się, ale silnik nie uruchamia się.

  Wciśnij pedał gazu i szybko go zwolnij. Zrób to 5 razy w mniej niż 5 sekund. Kiedy naciśniesz pedał, wciśnij go do oporu.

  Odczekaj 10 sekund.

  Całkowicie wciśnij pedał gazu stopą i przytrzymaj go przez 10 sekund lub do momentu, gdy kontrolka SES zacznie migać.

  Wciśnij pedał gazu i przytrzymaj go przez kolejne 10 sekund, a następnie zwolnij.

  Przekręć kluczyk w stacyjce do pozycji wyłączonej.

  Odczekaj 3 minuty, aż ECU automatycznie się zresetuje.

  Uruchom silnik. To zresetuje lampkę SES.

 2. chyba nie tak :0

  jest prostrzy sposób

  1. wciskamy trip i zapłon trzymajac jednoczesnie trip 7

  2. puszczamy przycisk po7 sek i przyciskamy raz wtedy wartosci kilometrow pulsuja i raz drugi po( 3sek) wtedy na wyswietlaczy wyswietli oil good

 3. Nissan Qashqai 2.0 benzyna z 2010 roku próbowałem tak robić i wszystko działa oprócz tego że po odpaleniu nie usuwa błędu a gdy zacznie migać kontrolka to ile mam migać zanim naciśnie się pedał na 10 sekund bo nie mogę wykasować błędu

Dodaj komentarz

Zadzwoń do mnie!